Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 жовтня, 00:08:37

Проекти з реконструкції очисних споруд потребують позабюджетного фінансування

15.06.2015   07:07

Питання продовження робіт на об’єктах «Реконструкція очисних споруд і КНС в с.Снов’янка Чернігівського району, продуктивністю 200 м3/добу» та «Реконструкція очисних споруд і КНС в с.Киселівка, вул.Молодіжна,10» розглянуто на нарадах з виїздом на місця.

Заходи відбулися за участю заступника директора Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА Сергія Нітченка, Боромиківського сільського голови Володимира Шелупця, Киселівського сільського голови Олександра Сербіна, керівників проектної організації ТОВ «Комфорт-ЕКО» та ТОВ «Локал».

Роботи щодо реконструкції очисних споруд і КНС було призупинено у 2011 році із-за відсутності фінансування. Але функціонування зазначених об’єктів має вкрай важливе значення для місцевих громад.

Саме з метою відновлення робіт на об’єктах, що входять до Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, проведене комісійне обстеження ділянок.

Згідно внесених пропозицій сільських голів, проектній організації ТОВ «Комфорт-ЕКО» необхідно виконати коригування робочого проекту по об’єкту: «Реконструкція каналізаційних очисних споруд в с.Снов’янка Чернігівського району» та здійснити перерахунок коштів на залишок робіт в поточних цінах по обох об’єктах.

У той же час, обговорено питання пошуку коштів для оплати проектних робіт та завершення будівельних робіт на зазначених об’єктах, в тому числі із залученням позабюджетного фінансування. Боромиківському та Киселівському сільським головам рекомендовано активізувати роботу по залученню інвесторів та підприємців для участі у фінансуванні об’єктів екологічного значення, що пришвидшить введення їх в експлуатацію.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.