Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 20:10:43

На 1 квітня в Чернігівський області налічувалося 1461 тис. абонентів мобільного звязку

18.05.2015   07:35Агенцiя

17 травня світова спільнота відзначає Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства. Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій є базою для інноваційного розвитку та дає широкі можливості для розвитку людського потенціалу.

В області послуги електрозв’язку надають більше 40 підприємств. Найпотужнішими телекомунікаційними операторами є Чернігівські філії ПАТ "Укртелеком", ПрАТ "Київстар", ПрАТ "МТС ", ТОВ "АСТЕЛІТ" та ТОВ "Основа-ТВ".

У I кварталі 2015 р. працівники підприємств електрозв’язку надали 15,1 млн. міжміських телефонних розмов, у т.ч. 0,8 млн. – міжнародних. Послуги стаціонарного телефонного зв’язку надавали п’ять підприємств, якими обслуговувалися 251,9 тис. основних телефонів, з них 20,7% – у сільській місцевості. Загальна кількість домашніх телефонів на 1 квітня 2015 р. становила 219,4 тис. На кожні сто сімей, у середньому, припадало 49 телефонів (у міських поселеннях – 66, у сільській місцевості – 26).

Широким попитом користується сучасний вид звязку – мобільний. На 1 квітня п.р. в області налічувалося 1461 тис. його абонентів. Рівень проникнення мобільного зв'язку складає 137% загальної кількості населення. Доходи, отримані від цієї послуги, у І кварталі 2015 р. становили 177,4 млн.грн. (67,5% – загального обсягу послуг).

Крім того, у всіх районах області є можливість використовувати комп'ютерний зв'язок, база користувачів якого нараховувала 84,3 тис. абонентів, у т.ч. 77,3 тис. – у домашніх умовах.

Послугами кабельного телебачення користується 80,3 тис. абонентів.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.