Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 20:51:33

Відбулося засідання робочої групи з технічної модернізації економіки і інфраструктури

14.02.2012   08:12

13 лютого перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів засідання робочої групи з технічної модернізації економіки і інфраструктури Регіонального комітету з економічних реформ.

Під час засідання начальник головного управління житлово-комунального господарства ОДА Віктор Геращенко поінформував присутніх про виконання Програми реформування житлово-комунального господарства області на 2011-2015 роки.

За його словами, протягом 2011 року в розвитку житлово-комунального господарства області намітилися позитивні зміни, зокрема, рівень сплати населення за комунальні послуги збільшився до 100,1%, в той час як кількість збиткових підприємств зменшилась з 36 до 33 у порівнянні з минули роком. У 2011 році значно зменшилась і сума збитків ( 2011 рік - 25 мільйонів гривень, 2010 рік - 81 мільйон гривень).

Варто зазначити, що теплопостачальним підприємствам області державою відшкодовано різницю в тарифах у сумі 72,7 мільйонів гривень.

 Важливим фактором в розвитку ЖКГ є створення об'єднання співмешканців багатоквартирних будинків (ОСББ). В минулому році в області створено 220 таких об’єднань.

Як зазначив Віктор Геращенко, в минулому році в області активно велися роботи по впровадженню енергозберігаючих технологій. На це у 2011 було використано коштів на загальну суму 520 тис. грн.

Протягом поточного року планується продовжувати в цьому напрямку, на що з обласного бюджету передбачається виділення 5 мільйонів гривень.

В ході засідання Віктор Геращенко ознайомив робочу групу з переліком проектів, які планується реалізовувати на теренах області. З них 22 - по програмі «Питна вода» на суму 41 мільйон гривень та 12 - з водовідведення, загальною сумою 23,7 мільйонів гривень. На всі проекти є розроблена кошторисна документація та висновки 2011 року.

За результатами засідання готується відповідне протокольне доручення.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини