Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 00:12:28

Домінуючу частку оптового товарообороту Чернігова становили непродовольчі товари

23.12.2014   08:22

Діяльність підприємств оптової торгівлі м. Чернігова за 9 місяців 2014 року

Протягом 9 місяців 2014 р. підприємства (юридичні особи) м.Чернігова, які здійснювали діяльність з оптової торгівлі, поставили товарів на 3871,3 млн.грн., що на 4,6% більше ніж за 9 місяців 2013 р. (у фактичних цінах), повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Домінуючу частку оптового товарообороту (72 %, або 2801,6 млн.грн.) становили непродовольчі товари. У продажу переважали шини та камери гумові, енергетичні матеріали, добрива та сполуки азотні, кукурудза, вузли, деталі і приладдя для засобів автотранспортних.

Продовольчих товарів було реалізовано на 1069,7 млн.грн. Серед них найбільше було продано продуктів молочних, масла та сирів, цукру, шоколаду та виробів кондитерських цукрових, пива, борошна.

Підприємства м.Чернігова надавали перевагу товарам українських виробників. Так, по місту за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів; серед реалізованих непродовольчих товарів 31% були вітчизняного виробництва.

На 1 жовтня 2014 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 464,3 млн.грн., при цьому майже 83% становили запаси непродовольчих товарів.

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ