Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 23:55:35

Зовнішня торгівля товарами підприємств Чернігова з країнами світу. ДОВІДКА

23.12.2014   07:47

За січень–жовтень 201 4р. обсяги експорту та імпорту товарів підприємств м.Чернігова становили, відповідно, 130,9 млн.дол. США та 130,7 млн.дол. США. Порівняно із січнем–жовтнем 2013 р. експорт збільшився на чверть, імпорт зменшився майже на 40 %, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Партнерами підприємств та організацій м.Чернігова були 88 країн світу (з них 27 країн ЄС).


Поставки країнам Європейського Союзу формували 43% від загального обсягу експорту товарів, іншим країнам – 57 %.

Суттєві експортні поставки здійснювалися до Російської Федерації, Білорусі, Нідерландів, Німеччини, Литви, Польщі, Іспанії, Італії та Ірану, Ісламської Республіки. На ці країни припадало 72 % всього експорту.

В асортименті поставок до країн світу більше половини (55 %) припадало на зернові культури, текстильні матеріали та вироби з них, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання; більше чверті – на готові харчові продукти, овочі, продукцію хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості, деревину й вироби з неї, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них.


Найбільшими партнерами в імпорті товарів були: Білорусь, Еквадор, Китай, Російська Федерація, Польща, Німеччина та Нідерланди, за рахунок яких формувалося 79 % імпорту.


Основу товарної структури імпорту становили каучук, гума, їстівні плоди та горіхи, текстильні матеріали та текстильні вироби, пластмаси, полімерні матеріали, продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини