Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 липня, 03:53:19

Зовнішня торгівля товарами підприємств Чернігова з країнами світу. ДОВІДКА

23.12.2014   07:47

За січень–жовтень 201 4р. обсяги експорту та імпорту товарів підприємств м.Чернігова становили, відповідно, 130,9 млн.дол. США та 130,7 млн.дол. США. Порівняно із січнем–жовтнем 2013 р. експорт збільшився на чверть, імпорт зменшився майже на 40 %, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Партнерами підприємств та організацій м.Чернігова були 88 країн світу (з них 27 країн ЄС).


Поставки країнам Європейського Союзу формували 43% від загального обсягу експорту товарів, іншим країнам – 57 %.

Суттєві експортні поставки здійснювалися до Російської Федерації, Білорусі, Нідерландів, Німеччини, Литви, Польщі, Іспанії, Італії та Ірану, Ісламської Республіки. На ці країни припадало 72 % всього експорту.

В асортименті поставок до країн світу більше половини (55 %) припадало на зернові культури, текстильні матеріали та вироби з них, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання; більше чверті – на готові харчові продукти, овочі, продукцію хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості, деревину й вироби з неї, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них.


Найбільшими партнерами в імпорті товарів були: Білорусь, Еквадор, Китай, Російська Федерація, Польща, Німеччина та Нідерланди, за рахунок яких формувалося 79 % імпорту.


Основу товарної структури імпорту становили каучук, гума, їстівні плоди та горіхи, текстильні матеріали та текстильні вироби, пластмаси, полімерні матеріали, продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини