Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 23:06:44

Зовнішня торгівля товарами підприємств Чернігова з країнами світу. ДОВІДКА

23.12.2014   07:47

За січень–жовтень 201 4р. обсяги експорту та імпорту товарів підприємств м.Чернігова становили, відповідно, 130,9 млн.дол. США та 130,7 млн.дол. США. Порівняно із січнем–жовтнем 2013 р. експорт збільшився на чверть, імпорт зменшився майже на 40 %, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Партнерами підприємств та організацій м.Чернігова були 88 країн світу (з них 27 країн ЄС).


Поставки країнам Європейського Союзу формували 43% від загального обсягу експорту товарів, іншим країнам – 57 %.

Суттєві експортні поставки здійснювалися до Російської Федерації, Білорусі, Нідерландів, Німеччини, Литви, Польщі, Іспанії, Італії та Ірану, Ісламської Республіки. На ці країни припадало 72 % всього експорту.

В асортименті поставок до країн світу більше половини (55 %) припадало на зернові культури, текстильні матеріали та вироби з них, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання; більше чверті – на готові харчові продукти, овочі, продукцію хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості, деревину й вироби з неї, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них.


Найбільшими партнерами в імпорті товарів були: Білорусь, Еквадор, Китай, Російська Федерація, Польща, Німеччина та Нідерланди, за рахунок яких формувалося 79 % імпорту.


Основу товарної структури імпорту становили каучук, гума, їстівні плоди та горіхи, текстильні матеріали та текстильні вироби, пластмаси, полімерні матеріали, продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості.

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ