Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 23:55:52

За десять місяців поточного року в області прийнято в експлуатацію 199 житлових будівель

26.11.2014   08:41

Упродовж десяти місяців поточного року будівельники області виконали робіт на загальну суму 546 мільйонів гривень. При цьому індекс будівельної продукції на Чернігівщині протягом цього періоду становив майже 144% проти відповідного періоду 2013 року, інформує головне Управління статистики в області.

При цьому, будівництво будівель зросло в 1,8 разів, у тому числі житлових – майже в 3 рази. Водночас в регіоні спостерігалось зменшення обсягів на будівництві нежитлових будівель на 28,2% та інженерних споруд – на 10,5%. Найбільше будівельних робіт було виконано в містах Чернігові, Ніжині та Прилуках.

У загальній структурі нове будівництво, реконструкція, розширення та технічне переоснащення склали понад 90% обсягу виконаних будівельних робіт. Упродовж січня–вересня 2014 року за рахунок будівництва нових житлових будинків та розширення існуючого житлового фонду в області прийнято в експлуатацію 199 житлових будівель загальною площею майже 78 тисяч м2. Найбільше житла прийнято в експлуатацію в м. Чернігові, м. Прилуках, м. Ніжині, Чернігівському та Козелецькому районах.

Окрім того, з початку року прийнято в експлуатацію амбулаторно-поліклінічні заклади на 146 відвідувань за зміну. Введені в дію потужності з виробництва приправ і пряностей змішаних, макаронних виробів, продуктів із м’яса та субпродуктів м’ясних, печива. Запрацювала і лінія з розливу мінеральних вод потужністю 11,5 мільйонів пляшок на рік.

Також, введені в експлуатацію місцеві трубопроводи для транспортування газу, каналізаційні та водостічні мережі, магазини, кафе та закусочні.

Для потреб сільського господарства збудовано елеватор, зерноочисно-сушильні пункти, приміщення для птиці, великої рогатої худоби та тваринницькі комплекси по вирощуванню і відгодівлі свиней.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.