Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 липня, 21:29:55

Робоча група з підготовки Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівщини провела своє чергове засідання

24.10.2014   07:50

23 жовтня відбулося засідання робочої групи з підготовки Програми підвищення конкурентоспроможності області. В ньому взяли участь голова обласної ради Микола Звєрєв, в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, науковий керівник «Інституту інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький і директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Олег Міщенко.

Звертаючись до присутніх, Микола Звєрєв, зазначив, що реалізуючи практичну частину підготовки Програми, згідно з протокольними дорученнями, прийнятими нещодавно на розширеному засіданні робочої групи, він звернувся до Прем'єр-міністра України та до відповідних інституцій з проханням підтримати ідеї і концепцію підготовки Програми конкурентоспроможності Чернігівської області.

- На сьогодні вже є певні напрацювання на інтелектуальному та теоретичному рівнях, які можуть зробити серйозний прорив в соціальному і економічному розвитку Чернігівської області, - наголосив голова обласної ради.

Керівник також зауважив, що співпраця обласної ради з обласною державною адміністрацією вже дає позитивні результати. Фахівці Департаменту інвестиційного розвитку та комунальних підприємств, яким доручено виконувати конкретні завдання щодо залучення інвестицій в Чернігівську область, працюють сьогодні в районах, зустрічаються з їх керівниками та напрацьовують конкретні пропозиції щодо залучення інвестицій в позабюджетну сферу. Ця робота продовжуватиметься, і протягом трьох наступних тижнів напрацьовуватиметься матеріал, з яким в подальшому необхідно вийти на рішення Уряду та відповідних інституцій.

Валентин Підвисоцький наголосив у своєму виступі, що фахівцями проведено детальний аналіз стану в області індексу людського розвитку у порівнянні з іншими регіонами, а також зроблено перші спроби оцінити різницю по індексу людського розвитку між районами. По-суті - це головний показник, до якого необхідно рухатись. Заодно вже здійснений попередній аналіз фінансового стану області з точки зору покриття соціальних, гуманітарних, енергетичних потреб, які на сьогодні знаходяться в кризовому стані.

За словами наукового керівника «Інституту інтелектуальних інвестицій», необхідно зробити все для того, аби в розробці Програми взяли участь якомога більше громадян, науковців, освітян, бізнесменів Чернігівщини. Це має бути справжня «народна стратегія».

 

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини