Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 06:52:12

Робоча група з підготовки Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівщини провела своє чергове засідання

24.10.2014   07:50

23 жовтня відбулося засідання робочої групи з підготовки Програми підвищення конкурентоспроможності області. В ньому взяли участь голова обласної ради Микола Звєрєв, в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, науковий керівник «Інституту інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький і директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Олег Міщенко.

Звертаючись до присутніх, Микола Звєрєв, зазначив, що реалізуючи практичну частину підготовки Програми, згідно з протокольними дорученнями, прийнятими нещодавно на розширеному засіданні робочої групи, він звернувся до Прем'єр-міністра України та до відповідних інституцій з проханням підтримати ідеї і концепцію підготовки Програми конкурентоспроможності Чернігівської області.

- На сьогодні вже є певні напрацювання на інтелектуальному та теоретичному рівнях, які можуть зробити серйозний прорив в соціальному і економічному розвитку Чернігівської області, - наголосив голова обласної ради.

Керівник також зауважив, що співпраця обласної ради з обласною державною адміністрацією вже дає позитивні результати. Фахівці Департаменту інвестиційного розвитку та комунальних підприємств, яким доручено виконувати конкретні завдання щодо залучення інвестицій в Чернігівську область, працюють сьогодні в районах, зустрічаються з їх керівниками та напрацьовують конкретні пропозиції щодо залучення інвестицій в позабюджетну сферу. Ця робота продовжуватиметься, і протягом трьох наступних тижнів напрацьовуватиметься матеріал, з яким в подальшому необхідно вийти на рішення Уряду та відповідних інституцій.

Валентин Підвисоцький наголосив у своєму виступі, що фахівцями проведено детальний аналіз стану в області індексу людського розвитку у порівнянні з іншими регіонами, а також зроблено перші спроби оцінити різницю по індексу людського розвитку між районами. По-суті - це головний показник, до якого необхідно рухатись. Заодно вже здійснений попередній аналіз фінансового стану області з точки зору покриття соціальних, гуманітарних, енергетичних потреб, які на сьогодні знаходяться в кризовому стані.

За словами наукового керівника «Інституту інтелектуальних інвестицій», необхідно зробити все для того, аби в розробці Програми взяли участь якомога більше громадян, науковців, освітян, бізнесменів Чернігівщини. Це має бути справжня «народна стратегія».

 

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини