Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:14:11

В області перевірятимуть технічний стан електросирен

14.10.2014   08:07

У Чернігівській області з метою перевірки працездатності системи оповіщення ввімкнуть електросирени. Це відбудеться 22 жовтня о 10.00 годині у містах обласного значення та районних центрах.

Штабне тренування з цивільного захисту охопить органи управління територіальної та функціональної підсистем єдиної державної системи цивільного захисту Чернігівської області. Захід проводиться з метою перевірки дій зазначених структур під час виникнення надзвичайної ситуації, а також — для технічної перевірки системи оповіщення.

— Востаннє у нашій області електросирена вмикалася 15-16 років тому і тільки у Чернігові. Та це не означає, що систему оповіщення не перевіряють,— каже заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА В’ячеслав Рига.— Вона працює цілодобово, а в останній вівторок кожного місяця проходить повна технічна перевірка обладнання, лише без голосового запуску.

Важливим є те, що почувши сигнал не потрібно бігти у бомбосховища чи вдаватися до інших радикальних дій. Перше, що необхідно зробити — це увімкнути радіо або телебачення. Там чітко роз’яснять причини сигналу та подальші дії. Зокрема, 22 жовтня на обласному радіо та місцевих телеканалах має транслюватися інформація про проведення технічної перевірки системи оповіщення.

Загалом, штабне тренування передбачає два етапи. Під час першого — відбуватиметься здійснення організаційних заходів з переведення територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ області з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в умовах виникнення загроз воєнного характеру та здійснення терористичних актів. Другий — практичне застосування теоретичних знань, за допомогою спеціально змодельованих ситуацій.

У заході братимуть участь понад 160 службовців особового складу територіальних управлінь МВС, ДСНС України в області, працівників структурних підрозділів ОДА, РДА. Окрім цього, для забезпечення тренувань, залучатиметься 32 одиниці техніки.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.