Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 06:45:54

В області перевірятимуть технічний стан електросирен

14.10.2014   08:07

У Чернігівській області з метою перевірки працездатності системи оповіщення ввімкнуть електросирени. Це відбудеться 22 жовтня о 10.00 годині у містах обласного значення та районних центрах.

Штабне тренування з цивільного захисту охопить органи управління територіальної та функціональної підсистем єдиної державної системи цивільного захисту Чернігівської області. Захід проводиться з метою перевірки дій зазначених структур під час виникнення надзвичайної ситуації, а також — для технічної перевірки системи оповіщення.

— Востаннє у нашій області електросирена вмикалася 15-16 років тому і тільки у Чернігові. Та це не означає, що систему оповіщення не перевіряють,— каже заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА В’ячеслав Рига.— Вона працює цілодобово, а в останній вівторок кожного місяця проходить повна технічна перевірка обладнання, лише без голосового запуску.

Важливим є те, що почувши сигнал не потрібно бігти у бомбосховища чи вдаватися до інших радикальних дій. Перше, що необхідно зробити — це увімкнути радіо або телебачення. Там чітко роз’яснять причини сигналу та подальші дії. Зокрема, 22 жовтня на обласному радіо та місцевих телеканалах має транслюватися інформація про проведення технічної перевірки системи оповіщення.

Загалом, штабне тренування передбачає два етапи. Під час першого — відбуватиметься здійснення організаційних заходів з переведення територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ області з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в умовах виникнення загроз воєнного характеру та здійснення терористичних актів. Другий — практичне застосування теоретичних знань, за допомогою спеціально змодельованих ситуацій.

У заході братимуть участь понад 160 службовців особового складу територіальних управлінь МВС, ДСНС України в області, працівників структурних підрозділів ОДА, РДА. Окрім цього, для забезпечення тренувань, залучатиметься 32 одиниці техніки.
 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.