Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 23:10:25

На малих підприємствах Чернігова працює 15,6 тис. осіб

05.09.2014   08:00

У 2013 році у Чернігові фактично реалізовували продукцію, товари та надавали послуги 2,7 тис. малих підприємств (47,1% від загальної кількості малих підприємств області), з яких переважна частина (2,3 тис., або 82,4%) належить до мікропідприємств.

Кількість малих підприємств на 10 тис. осіб наявного населення у Чернігові є найбільшою серед міст обласного значення та районів області і становила 93 одиниці, що в 1,7 раза перевищує загальнообласний показник (54 підприємства). У Ніжині – 32 підприємства, Прилуках – 47.

На малих підприємствах міста працювало 15,6 тис. осіб, що складало 34,4% від загальної кількості найманих працівниківті. У середньому на одному малому підприємстві, як і в області працювали 6 осіб.

Малі підприємства Чернігова реалізували продукції (товарів, послуг) на 4267,9 млн.грн., або 52,3% загальнообласного обсягу. Внесок малого бізнесу у загальний обсяг реалізованої продукції суб’єктів підприємницької діяльності міста становив 31,4% (на Чернігівщині загалом – 24,4%).

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини