Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 05:51:22

Обґрунтованість встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги вивчатиметься до жовтня

28.08.2014   08:06

27 серпня заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман взяв участь у засіданні комісії з вивчення питань встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Як зазначалось, одне із головних завдань комісії, полягає в проведенні роз’яснювальної роботи щодо запровадження нового механізму компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін, відповідно до постанови КМУ №83 від 05.04.2014 року. З цією метою було заявлено про необхідність широкого інформування населення про зміст постанови, з розміщенням необхідної інформації на сайтах місцевих органів виконавчої влади.

- Наша основна мета – активізувати фахову роз’яснювальну роботу щодо отримання допомоги тим категоріям населення, які в міру своїх доходів не здатні платити за новими тарифами, - підкреслив Сергій Журман.

Департаменту соціального захисту населення ОДА доручено опрацювати можливість підготовки та надання комісії інформаційного бюлетеня, де буде прописаний механізм компенсації витрат на комунальні послуги.

За результатами засідання ухвалено рішення звернутись до підприємств-надавачів послуг з централізованого водопостачання і водовідведення, гарячого водопостачання та опалення (КП «Чернігівводоканал», ПАТ «Облтеплокомуненерго», КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова») з проханням надати комісії розрахункові матеріали встановлених ними тарифів та копії повідомлень, розміщених у засобах масової інформації, про введення їх у дію, а також аналітичні довідки зі стислим описом статей витрат.

Свої пропозиції та зауваження, за результатами розгляду всіх матеріалів, члени комісії винесуть на підсумкове обговорення, яке заплановано на I-шу декаду жовтня.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу 18:24

В обласній державній адміністрації продовжують шукати способи вирішення проблем із довкіллям Чернігівщини.

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл "Чернігів і чернігівці в житті та науковій спадщині Сергія Єфремова…" 18:16

21 жовтня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка зібралися дослідники та шанувальники наукової діяльності та громадсько-політичного життя історика літератури, академіка УАН і віце–президента ВУАН, автора унікальної праці "Історія українського письменства", безлічі наукових та публіцистичних книг та статей Сергія Єфремова.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 жовтня в області зафіксовано 831 новий випадок COVID-19.

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів 18:00

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили «діяльність» посадових осіб одного із лісгоспів, які організували схему реалізації необлікованої деревини підприємцям для подальшого експорту.