Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 19:50:51

Обґрунтованість встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги вивчатиметься до жовтня

28.08.2014   08:06

27 серпня заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман взяв участь у засіданні комісії з вивчення питань встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Як зазначалось, одне із головних завдань комісії, полягає в проведенні роз’яснювальної роботи щодо запровадження нового механізму компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін, відповідно до постанови КМУ №83 від 05.04.2014 року. З цією метою було заявлено про необхідність широкого інформування населення про зміст постанови, з розміщенням необхідної інформації на сайтах місцевих органів виконавчої влади.

- Наша основна мета – активізувати фахову роз’яснювальну роботу щодо отримання допомоги тим категоріям населення, які в міру своїх доходів не здатні платити за новими тарифами, - підкреслив Сергій Журман.

Департаменту соціального захисту населення ОДА доручено опрацювати можливість підготовки та надання комісії інформаційного бюлетеня, де буде прописаний механізм компенсації витрат на комунальні послуги.

За результатами засідання ухвалено рішення звернутись до підприємств-надавачів послуг з централізованого водопостачання і водовідведення, гарячого водопостачання та опалення (КП «Чернігівводоканал», ПАТ «Облтеплокомуненерго», КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова») з проханням надати комісії розрахункові матеріали встановлених ними тарифів та копії повідомлень, розміщених у засобах масової інформації, про введення їх у дію, а також аналітичні довідки зі стислим описом статей витрат.

Свої пропозиції та зауваження, за результатами розгляду всіх матеріалів, члени комісії винесуть на підсумкове обговорення, яке заплановано на I-шу декаду жовтня.
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.