Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 20:38:23

Чернігівщина розпочинає переведення котелень на альтернативні види палива

20.08.2014   12:32

19 серпня під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петра Головача відбулась нарада щодо прискорення видачі дозвільних документів на реконструкцію та будівництво котелень на альтернативних видах палива.

В обговоренні взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій та міських рад, керівники підприємств, установ та організацій, представники інвестиційних компаній.

Як зазначалось, головним завданням перебігу опалювального періоду 2014/2015 років є якісне та належне функціонування систем теплопостачання населених пунктів області.

Присутнім були наданні роз’яснення щодо діючих законів та порядків видачі дозволів на будівельні та ремонтні роботи систем опалення бюджетних установ, термінів їх отримання а також розглянуті пропозиції щодо можливого їх скорочення. Заслухані пропозиції інвесторів щодо їх намірів та здійсненої роботи, строків реалізації проектів.

За результатами наради її учасниками прийнято рішення звернутись до Кабінету Міністрів України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з пропозиціями щодо внесення змін до діючих нормативних документів. Зміни стосуються видачі дозволів на будівельні роботи зі встановлення котлів на альтернативних видах палива та скорочення термінів по їх отриманню.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини