Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 04:57:06

Фінансовий стан банку "Демарк". Перспективи отримання заробітних плат та пенсій, зарахованих на банківські картки. ВІДЕО

09.08.2014   08:30

Такою була тема брифінгу, який відбувся у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Заступник голови правління банку «Демарк» Олексій Єпінін зазначив, що саме зараз вирішуються питання залучення ресурсів для подальшого забезпечення роботи банку.

— Вчора робота відділення банку була призупинена в результаті недобросовісної конкуренції деяких банків, які спланували розповсюдження неправдивої інформації по місту. До деяких наших клієнтів просто дзвонили і говорили, що банк «Демарк» банкрут. Можливо, паралельно вплинула ситуація, яка склалася в державі. Тож люди ще з суботи дуже активно почали знімати гроші з банкоматів. У понеділок ми у спокійному режимі обслуговували своїх клієнтів. Водночас, люди і надалі знімали готівку. Разів у 10 активніше, ніж зазвичай, — розповідає представник банку.

Олексій Єпінін також підкреслив, що з сьогоднішнього дня знову працюють всі відділення банку, які в першу чергу обслуговують картки фізичних осіб. Всі банкомати у Чернігові також працюють. На зняття грошей встановлений ліміт — 300 гривень. Таке рішення прийнято для того, щоб якомога більша кількість людей могли отримати хоча б частину своїх грошей. Також картками банку «Демарк» можна розраховуватись у багатьох магазинах.

— Пенсіонери, які обслуговуються у «Демарк», звичайно, переживають за свої пенсії, — каже начальник управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Петро Кулініч. — Для нас ситуація, що виникла, була несподіваною. Завдання Пенсійного фонду — вчасно і у повному об’ємі виплатити пенсію. Ми прийняли рішення, що у серпні пенсіонери зможуть отримати свої гроші через відділення «Укрпошти». Затримок не буде. А далі самі визначаться з яким банком працювати.

Директор Депаратаменту соціального захисту населення ОДА Олег Русін повідомив, що майже 2 тисячі жителів області щомісяця отримують соціальні допомоги через цей банк. Всього на суму приблизно 1 мільйон 400 тисяч гривень.

— Ми встигли «пригальмувати» ці виплати, тому ці гроші на рахунку «Демарку» не «зависнуть». Ці виплати будуть перенаправлені на «Укрпошту». А наступного місяця люди самі вирішать у якому банку обслуговуватися.

Про заробітні плати працівників лікувальних закладів Чернігівщини розповів начальник управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш.

— У «Демарку» отримують зарплату майже 4300 працівників галузі. З 6 серпня люди почали звертатися через введені ліміти на отримання готівки. Сподіваюсь, що банк виконає свої зобов’язання.

Також Петро Гармаш розповів, що наразі біля відділень банків, де знаходиться велика кількість людей, чергує швидка медична допомога.

Начальник управління освіти і науки ОДА Анатолій Заліський зазначив, що у разі якщо банк не зможе виконати свої зобов’язання, то зарплатні проекти закладів освіти будуть переведені в інші установи.

Наприкінці брифінгу Олексій Єпінін отримав багато запитань від журналістів. Він запевнив, що банк «Демарк» не є банкрутом. І працюватиме надалі щоб у найближчому майбутньому люди отримали свої гроші. А головне, на його думку, не панікувати. Адже саме паніка і нездорова конкуренція спричинили останні події.

Останні новини Чернігівщини

Днями у Чернігівському облмуздрамтеатрі відбудеться прем'єра – «МарЛені»

Днями у Чернігівському облмуздрамтеатрі відбудеться прем'єра – «МарЛені» 18:54

03 та 04 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем'єру –«МарЛені»- кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 29 листопада в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19.

На Тростянецькому водосховищі влаштовується нова система пропуску води

На Тростянецькому водосховищі влаштовується нова система пропуску води 18:24

Поблизу смт Срібне - одна із найскладніших ділянок капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. З великою гідротехнічною спорудою та понаднормовими ухилами рельєфу. Це Тростянецька балка.

Вбивство поліцейського через необережність на полюванні – розпочато розслідування

Вбивство поліцейського через необережність на полюванні – розпочато розслідування 18:17

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вбивства, вчиненого через необережність.

Кордон за тиждень

Кордон за тиждень 18:11

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.