Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 16:06:00

Майже 900 робочих місць планується створити в аграрній галузі Чернігівщини

22.07.2014   06:48

Про реалізацію регіональної політики розвитку агропромислового комплексу Чернігівщини розповів 21 липня на брифінгу для ЗМІ заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов.

За словами Костянтина Лубенцова, одним з пріоритетів діяльності органів державної виконавчої влади у Чернігівській області є залучення інвестицій в агропромисловий комплекс регіону.

За останні 3 роки спостерігається позитивна динаміка капітальних вкладень. Так, в 2011 році було залучено 665 мільйонів гривень капітальних інвестицій, у 2012 році — 859 мільйонів гривень, у 2013 році — 985 мільйонів гривень. У січні — березні цього року сільгосппідприємствами області використано 128,7 мільйонів гривень інвестиційних коштів.

- Інвестори не тільки вкладають кошти у сільське господарство, але й активно розвивають соціальну сферу села, ремонтують школи, дитячі садочки, ФАПИ, дороги, - констатував заступник голови облдержадміністрації.

Область і на далі нарощуватиме обсяг виробництва сільгоспкультур. Протягом останніх років спостерігається стійка тенденція збільшення валового збору зернових культур по всіх категоріях господарств: з 1,518 мільйонів тонн у 2010 році до 3,124 мільйона тонн у 2013 році. Це спонукає розвивати систему для зберігання, транспортування та обробки зерна. Так, у поточному році планується будівництво чотирьох елеваторів, сумарною ємністю 166 тисяч тонн. Для прикладу, компанія «Кернел-груп» задекларувала проект будівництва нового олійноекстракційного заводу в Прилуцькому районі.

Ще одним пріоритетним напрямком розвитку аграрної галузі області, на думку Костянтина Лубенцова, є розвиток тваринництва та нарощування чисельності поголів’я ВРХ. Зокрема, у поточному році планується будівництво та реконструкція семи тваринницьких комплексів. Серед них 5 об’єктів молочного напрямку на 7 808 корів, 1 свинокомплекс на 10 000 голів, а ще — перша черга качиної ферми на 5,4 мільйонів голів птиці.

- Чернігівщина не повинна залишатися лише сировинною базою. Ми маємо приділити особливу увагу розвитку тваринництва. Це дасть можливість створювати робочі місця. Область має високу забезпеченість кормами для виробництва значної кількості тваринницької продукції, - підкреслив Костянтин Лубенцов.

Загалом, за рахунок розбудови інфраструктури аграрного ринку, реконструкції діючих та будівництва нових об’єктів агропромислового комплексу області в нинішньому році планується створити майже 900 робочих місць.
 

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини