Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 23:33:21

Нові можливості іпотечного кредитування обговорили в облдержадміністрації

14.10.2011   06:49

13 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів нараду, на якій було обговорено нову Програму рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об’єктів житлового призначення та придбання житла в цих об’єктах, яку впроваджує Державна іпотечна установа.

Відкриваючи нараду, Станіслав Прокопенко зазначив, що для розв’язання житлової проблеми в області необхідно не тільки нові будівельні технології, а й застосування спеціальних фінансових механізмів. На сьогодні в регіоні на квартирному обліку перебуває 19,5 тисяч сімей. Налічується 140 недобудованих будинків.

На думку представників Державної іпотечної установи, прискорити темпи завершення будівництва значної кількості недобудованого житла у Чернігівській області можна за допомогою Програми рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об’єктів житлового призначення та придбання житла в цих об’єктах. Ця програма дозволила розпочати втілення важливої задачі сьогодення – завершення будівництва об’єктів житлового призначення та відновлення ринку іпотечного кредитування населення України.

Як зазначалося, з початку року Державна іпотечна установа вже профінансувала забудовників на суму понад 400 млн. грн. через банки-партнери. Ставка рефінансування для банків складає 11% річних. Географія об’єктів розповсюджується всією територією України. Більшість об’єктів буде введено в експлуатацію в цьому році, загальна площа житла в них становить 250 тис. кв. м.

Представники будівельної галузі та банківського сектору Чернігівщини визнали Програму цікавою та раціональною. Пропозиції щодо участі в ній будуть узагальнені головним управлінням економіки облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.