Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 13:27:40

На Чернігівшинв 66 ринків

01.04.2014   08:07

Наявність ринків в області у 2013 р.

Одним із основних джерел у задоволенні потреб населення в споживчих товарах залишаються ринки. Вони є найбільш мобільними суб’єктами підприємницької діяльності, які швидко реагують на попит та потреби споживачів.

Станом на 1.01.2014 р. в області функціонувало 66 ринків. 

Найбільше їх налічувалося в м.Чернігові (14), м.Ніжині (10), Бобровицькому, Козелецькому, Ріпкинському районах (по 4 в кожному).

Для здійснення торгівлі на ринках відведено 393,3 тис.м2 площі, на якій обладнано 20,7 тис. торгових місць. Проти 2012 р. кількість місць збільшилася на 7,4%. Для продажу непродовольчих товарів пристосовано майже дві третини (63%) торгових місць, сільськогосподарських продуктів та свійських тварин – 20%, продовольчих товарів – 16,5%.

Для здійснення повноцінного санітарного контролю за якістю продуктів харчування, які реалізуються на ринках, діяли 42 лабораторії ветсанекспертизи.

У 2013 р. на ринках області було продано майже 4 тис.т м’яса, сала та птиці, 3 тис.т картоплі, понад 9 тис.т овочів, фруктів та ягід.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський рибоохоронний патруль викрив порушників Правил рибальства, які завдали збитків рибному господарству на понад 40 тис.грн 11:26

20 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:20

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

По Киїнці завершується влаштування верхнього шару нового асфальтобетонного покриття

По Киїнці завершується влаштування верхнього шару нового асфальтобетонного покриття 11:09

У процесі оновлення ділянка траси Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів по селу Киїнка, що на виїзді з обласного центру. Ремонтується відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Протяжність ремонту - 3,7 км.

«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон

«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон 09:01

5 листопада відбудеться онлайн-аукціон з приватизації майнового комплексу Державного комерційного підприємства «Готель «Слов’янський». Об’єкт розташований за адресою: Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Монастирська, 2а.

Кабмін погодив призначення Назіма головою Прилуцької РДА

Кабмін погодив призначення Назіма головою Прилуцької РДА 08:58

Кабінет Міністрів на засіданні 20 жовтня погодив призначення Володимира Назіма на посаду голови Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області.