Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:47:18

Стан розрахунків за енергоносії розглянуто на селекторній нараді

04.03.2014   10:22

Питання стану розрахунків за спожиті енергоносії в Україні розглянули на селекторній нараді, яку 3 березня провів Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман. Від Чернігівщини у нараді взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Звертаючись до присутніх, Володимир Гройсман акцентував увагу на необхідності реформ у місцевому самоврядуванні, спрямованих на децентралізацію влади і передачу більших повноважень органам влади на місцях.

Інформуючи Віце-прем’єр міністра України про стан розрахунків за спожиті енергоносії на Чернігівщині, Віктор Геращенко зазначив, що підприємствами теплоенергетики з початку року спожито природного газу на суму 105 млн грн. Загальний рівень розрахунків становить 41,4%, що викликано заборгованістю споживачів за використану теплову енергію та невідшкодуванням різниці в тарифах на теплову енергію за 2012-2014 роки на суму близько 183 млн грн.

Платежі за спожитий природний газ безпосередньо населенням склали 65,6%, установ, які фінансуються з державного бюджету - 117,1%, з місцевих бюджетів - 98,2%.

Рівень сплати всіх категорій споживачів за електричну енергію у 2014 році складає 93%, в тому числі підприємствами житлово-комунального господарства - 84,3%, організаціями та установами, що фінансуються з державного бюджету - 54%, організаціями та установами, які фінансуються з місцевих бюджетів - 75,3%.

По завершенню наради, Віктор Геращенко звернувся до керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, організацій, установ області та наголосив на необхідності забезпечення резервних запасів пально-мастильних, інших матеріалів, покращення розрахунків за спожиті енергоносії, посилення контролю за об’єктами енергопостачання.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.