Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 19:49:29

Стан розрахунків за енергоносії розглянуто на селекторній нараді

04.03.2014   10:22

Питання стану розрахунків за спожиті енергоносії в Україні розглянули на селекторній нараді, яку 3 березня провів Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман. Від Чернігівщини у нараді взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Звертаючись до присутніх, Володимир Гройсман акцентував увагу на необхідності реформ у місцевому самоврядуванні, спрямованих на децентралізацію влади і передачу більших повноважень органам влади на місцях.

Інформуючи Віце-прем’єр міністра України про стан розрахунків за спожиті енергоносії на Чернігівщині, Віктор Геращенко зазначив, що підприємствами теплоенергетики з початку року спожито природного газу на суму 105 млн грн. Загальний рівень розрахунків становить 41,4%, що викликано заборгованістю споживачів за використану теплову енергію та невідшкодуванням різниці в тарифах на теплову енергію за 2012-2014 роки на суму близько 183 млн грн.

Платежі за спожитий природний газ безпосередньо населенням склали 65,6%, установ, які фінансуються з державного бюджету - 117,1%, з місцевих бюджетів - 98,2%.

Рівень сплати всіх категорій споживачів за електричну енергію у 2014 році складає 93%, в тому числі підприємствами житлово-комунального господарства - 84,3%, організаціями та установами, що фінансуються з державного бюджету - 54%, організаціями та установами, які фінансуються з місцевих бюджетів - 75,3%.

По завершенню наради, Віктор Геращенко звернувся до керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, організацій, установ області та наголосив на необхідності забезпечення резервних запасів пально-мастильних, інших матеріалів, покращення розрахунків за спожиті енергоносії, посилення контролю за об’єктами енергопостачання.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини