Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 08:36:07

Системи життєзабезпечення населення області працюють у штатному режимі

25.02.2014   08:35

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 24 лютого під час всеукраїнської селекторної наради з питань забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення населення, яку провів в. о. Віце прем’єр-міністра України Олександр Вілкул.

За його словами, на території області всі школи, дитсадки, лікарні та житлові будинки забезпечені безперебійним тепло-, електро- і водопостачанням.

Дорожні служби мають в наявності достатню кількість посипкових, пально-мастильних матеріалів та техніки, і готові забезпечити стабільний рух транспорту у разі ускладнення погодних умов. Автобусні маршрути працюють у штатному режимі.

Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації проводиться цілодобове чергування з метою попередження виникнення загроз населенню. Здійснюється також обстеження та перевірка технічного стану гідротехнічних споруд та плавзасобів на випадок виникнення повеней.

По завершенню селекторної наради, Віктор Геращенко акцентував увагу на необхідності швидкого реагування аварійних та комунальних бригад на надзвичайні ситуації та оперативного відновлювання всіх систем життєзабезпечення населення регіону.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини