Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:21:43

Опалювальний сезон в області проходить у штатному режимі

14.02.2014   13:26

Усі системи життєзабезпечення населення області працюють у штатному режимі. Зокрема, всі організації та установи соціальної сфери і населення Чернігівщини забезпечені теплом, гарячою водою, електричною енергією. Про це заявив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко під час всеукраїнської селекторної наради, яку 13 лютого провів в. о. Віце прем’єр-міністра України Олександр Вілкул, в ході якої розглянули питання проходження опалювального сезону, сталої роботи систем життєзабезпечення, відновлення електропостачання населених пунктів, знеструмлених внаслідок негоди, ремонту автомобільних доріг та забезпечення безперебійного руху транспортних засобів дорогами країни, першочергових протипаводкодових заходів.

За словами Віктора Геращенка, рівень розрахунків всіма категоріями споживачів за використаний природний газ у 2013 році склав 108%, з врахуванням різниці у тарифах. У січні поточного року природного газу спожито на 3,68 млн м3 менше ніж за аналогічний період минулого року.

На території області розгорнуто 153 пункти обігріву людей, і на даний час вже надано допомогу 1563 особам. Починаючи з останньої декади січня поточного року по допомогу від переохолодження і обмороження звернулося 129 осіб, з яких 94 було госпіталізовано. Загиблих від переохолодження в області немає.

Для забезпечення належного стану доріг у зимовий період, за його повідомленням, у комунальних та автодорожніх підприємств області є в наявності 442 одиниці спеціалізованої техніки, 45,8 тис. т посипкового матеріалу і реагентів та достатня кількість пально-мастильних матеріалів.

По завершенню селекторної наради, Віктор Геращенко звернувся до керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, організацій та установ області та наголосив на необхідності здійснення постійного контролю за розрахунками за спожитий природний газ, моніторингу технічного стану гідротехнічних споруд і каналізаційних мереж, складання планів капітальних і поточних робіт з ремонту інженерної інфраструктури, підготовки обладнання до наступного опалювального періоду.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.