Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 18:21:15

Розглянуто і обговорено проект Схеми планування території Чернігівської області

23.12.2011   07:56

На розширеному засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради, яке 22 грудня провів перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, розглянули та обговорили матеріали проекту Схеми планування території Чернігівської області.

Схема планування території області – це планувальна документація, яка розробляється на виконання нового Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України „Про Генеральну схему планування території України”, а також відповідно до “Довгострокової комплексної регіональної програми коригування, розроблення містобудівної документації, місцевих правил забудови населених пунктів на період 2005 2020 років”, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 22 липня 2004 року № 215.

Вона визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови, використання територій адміністративно-територіальних одиниць та їх окремих частин.

Реалізація Схеми планування території області здійснюється шляхом розроблення, затвердження і виконання відповідних програм економічного і соціального розвитку області.

Проект Схеми розроблено Державним підприємством Українським Державним науково-дослідним інститутом проектування міст “Діпромісто” імені Ю. М. Білоконя. Замовником виступило управління містобудування та архітектури облдержадміністрації. Фінансування здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

Відкриваючи засідання, Станіслав Прокопенко відмітив, що розроблення Схеми розпочато ще у 2004 році, однак через обмеженість обласного бюджету до 2011 року було профінансовано лише 50 відсотків виконаних робіт. Протягом поточного року для завершення основних етапів схеми з обласного бюджету виділені та освоєні кошти у сумі 770 тис. грн.

Під час засідання представники институту “Діпромісто” ознайомили присутніх з проектом, законодавчою базою та основними завданнями Схеми.

Члени обласної архітектурно-містобудівної ради та запрошені представники від обласних установ та організацій досить жваво обговорювали даний проект, вносили свої пропозиції й зауваження.

Підсумовуючи результати обговорення, Станіслав Прокопенко наголосив, що проект Схеми планування території області необхідно доопрацювати та скорегувати з урахуванням особливостей регіону, оновлених даних, пропозицій та зауважень фахівців.

Планується, що у І кварталі 2012 року проект Схеми буде представлено на затвердження сесії обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

У дитсадках Прилук встановлюватимуть контейнери для роздільного збору сміття 14:34

У Прилуках місцеві активісти спільноти "10 гривень Прилуки" оголосили про старт нового проекту - придбання контейнерів для роздільного сміття для дитячих садочків. Долучитися можуть всі охочі, а зокрема екологічно-свідомі дитячі садочки міста.

На кордоні з Білоруссю чоловік втратив вантажівку через контрабандні цигарки 14:30

Учора, 23 вересня, наш 26-річний співвітчизник, прямуючи на в’їзд із Білорусі через пункт пропуску «Нові Яриловичі», втратив вантажний автомобіль «Рено».

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб 14:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 24 вересня в області щеплено першою та другою дозою 317 604 людини.

Родина Закружних, Аніщенко та Кукса стали переможцями обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» 14:19

Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» 18 вересня 2021 року провів обласні змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Хто придбає частку Ічнянського комбінату? 14:06

АМКУ дал добро Астионам на покупку Ичнянского комбината