Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 22:41:30

Розглянуто і обговорено проект Схеми планування території Чернігівської області

23.12.2011   07:56

На розширеному засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради, яке 22 грудня провів перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, розглянули та обговорили матеріали проекту Схеми планування території Чернігівської області.

Схема планування території області – це планувальна документація, яка розробляється на виконання нового Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України „Про Генеральну схему планування території України”, а також відповідно до “Довгострокової комплексної регіональної програми коригування, розроблення містобудівної документації, місцевих правил забудови населених пунктів на період 2005 2020 років”, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 22 липня 2004 року № 215.

Вона визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови, використання територій адміністративно-територіальних одиниць та їх окремих частин.

Реалізація Схеми планування території області здійснюється шляхом розроблення, затвердження і виконання відповідних програм економічного і соціального розвитку області.

Проект Схеми розроблено Державним підприємством Українським Державним науково-дослідним інститутом проектування міст “Діпромісто” імені Ю. М. Білоконя. Замовником виступило управління містобудування та архітектури облдержадміністрації. Фінансування здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

Відкриваючи засідання, Станіслав Прокопенко відмітив, що розроблення Схеми розпочато ще у 2004 році, однак через обмеженість обласного бюджету до 2011 року було профінансовано лише 50 відсотків виконаних робіт. Протягом поточного року для завершення основних етапів схеми з обласного бюджету виділені та освоєні кошти у сумі 770 тис. грн.

Під час засідання представники институту “Діпромісто” ознайомили присутніх з проектом, законодавчою базою та основними завданнями Схеми.

Члени обласної архітектурно-містобудівної ради та запрошені представники від обласних установ та організацій досить жваво обговорювали даний проект, вносили свої пропозиції й зауваження.

Підсумовуючи результати обговорення, Станіслав Прокопенко наголосив, що проект Схеми планування території області необхідно доопрацювати та скорегувати з урахуванням особливостей регіону, оновлених даних, пропозицій та зауважень фахівців.

Планується, що у І кварталі 2012 року проект Схеми буде представлено на затвердження сесії обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини