Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 07:00:07

Підготовка до осінньо-зимового періоду в Чернігівській області проходить відповідно до плану

12.07.2013   10:43

Підготовка до осінньо-зимового періоду в області проходить належним чином, ремонтні роботи ведуться відповідно до плану.

Однак є проблемні питання, на які потрібно звернути особливу увагу. Про це сказав заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 11 липня на розширеному засіданні оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період. У засіданні взяли участь заступники голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, керівники підприємств водо- та теплопостачання.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петро Головач нагадав присутнім основні завдання, які стоять перед галуззю. Це, насамперед, підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів та енергозбереження в житлово-комунальному господарстві; зменшення витрат енергоресурсів при виробництві продукції, робіт і послуг житлово-комунального господарства; облік і контроль вироблення, транспортування, подання споживачу теплової енергії, питної води за рахунок 100-відсоткового оснащення приладами обліку і регулювання постачання і споживання енергетичних ресурсів.

Він навів узагальнені показники з підготовки. Так, за словами Петра Головача, на 1 липня рівень готовності теплового господарства становить понад 40 відсотків, водопровідно-каналізаційного – 42 %, житлового фонду – 41%.

На даний час в області фактично заготовлено 17,3 тис. тонн посипочних матеріалів і реагентів або 47,4% та підготовлено 69 од. спеціалізованої прибиральної техніки або 45,1%.

Підготовка основного та допоміжного обладнання енергозабезпечуючих підприємств в середньому складає 50 % від річного плану.

З об’єктів бюджетної сфери підготовлено 41,3% шкіл, 40,6% дитячих садків, 43,4% лікарень.
Під час наради було приділено увагу питанню забезпечення належного рівня розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

„Теплопостачальні підприємства, які мають заборгованість перед НАК „Нафтогаз України”, повинні до 1 жовтня поточного року забезпечити повні розрахунки за спожитий природний газ”, — наголосив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Керівники районів та міст доповіли про стан підготовки до опалювального періоду на свої територіях, окреслили проблемні питання, які необхідно вирішити першочергово.

Також учасники наради обговорили стан реалізації в області державних житлових програм та проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ».

За результатами засідання готується відповідне протокольне рішення.

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини