Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 01:05:48

Проведення в області технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту потребує прискорення

20.05.2013   09:35

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2013 рік, затвердженого відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України, з 14 по 18 травня поточного року в області працювала міжвідомча група з вивчення стану організації заходів та надання методичної допомоги у проведенні технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони).

Результати роботи групи та загальний стан проведення в області технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту проаналізовано 18 травня на засіданні обласної комісії з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) під час селекторної наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації В’ячеслав Рига повідомив, що станом на 1 травня 2013 року на території області знаходиться 1192 захисні споруди цивільної оборони (ЦЗ), в тому числі 158 сховищ, 1034 протирадіаційних укриттів. Підлягають технічній інвентаризації захисні споруди, які перебувають: у державній власності – 174, комунальній власності – 541, приватній власності – 463.

Наразі в області проведена технічна інвентаризація 192 захисних споруд цивільної оборони (ЦЗ) як об'єктів нерухомого майна, що становить 16,1% від загальної кількості. Проінвентаризовано 115 захисних споруд ЦО (ЦЗ) об'єктів, які перебувають у комунальній і приватній власності, що складає 11,5% від їх загальної кількості.

Він зупинився на заходах, які вже проведені в області, та окреслив завдання для подальшого негайного виконання.

Начальник відділу організації заходів цивільного захисту управління забезпечення оперативно-рятувальної служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій Віталій Фесенко, присутній на нараді, висловив зауваження щодо темпів проведення інвентаризації.

З питання проведення технічної інвентаризації захисних споруд ЦО (ЦЗ) та їх утримання комісією прийнято відповідне рішення. Хід виконання визначених заходів планується розглянути на черговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Підбиваючи підсумки наради, Віктор Геращенко наголосив на неприпустимості формального підходу керівників на місцях до виконання поставлених завдань та необхідності термінового вжиття заходів щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) у встановлені терміни.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.