Кожен третій житель Чернігівщини - пенсіонер
На початок 2013 року в органах Пенсійного фонду Чернігівської області перебували на обліку 354,1 тис. пенсіонерів.
Це на 7,1 тис. менше, ніж на початок 2012 року. У розрахунку з кожних 1000 жителів області 331 були пенсіонерами.
Переважна більшість пенсіонерів (79,9%) отримують пенсії за віком, 12,7% – за інвалідністю, 4,6% – у зв’язку з втратою годувальника, 1,9% – за вислугу років, 0,9% – соціальні пенсії.
Середній розмір місячної пенсії, призначеної органами Пенсійного фонду, на 1 січня 2013 року становив 1296 грн. (з урахуванням цільової та інших видів грошової допомоги, індексації), що на 191 грн. більше, ніж рік тому. Пенсії нижче прожиткового мінімуму призначено 1,2% пенсіонерів, їх розмір у середньому становив 592 грн.
Із загальної кількості пенсіонерів 68,7 тис., або 64 на кожну 1000 жителів, – інваліди. Серед них 87,1% – інваліди праці, 8,0% – інваліди війни, 4,0% – інваліди з дитинства, 0,6% – з числа військовослужбовців, 0,3% – що одержують соціальні пенсії.
Середній розмір призначеної інвалідам місячної пенсії становив 1346 грн. (з урахуванням цільової та інших видів грошової допомоги, індексації), що на 16,1% більше, ніж на початок 2012 року.
Із загального числа пенсіонерів 16,8% – працюючі.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.