Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 19:53:29

Іноземні інвестиції в економіку Чернігівської області. ДОВІДКА

18.11.2011   09:10

З початку 2011 р. в економіку Чернігівської області іноземні інвестори вклали 3,9 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерний капітал).

З країн ЄС надійшло 76,7% прямих інвестицій, з країн СНД – 3,2%, з інших країн світу – 20,1%.

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, унесених в економіку Чернігівської області, на 1 жовтня 2011р. склав 98,8 млн.дол., що на 4,1% більше обсягу прямих інвестицій на початок року, та в розрахунку на одну особу становив 90 дол.США.

Майже половина (44,1%) загального обсягу інвестицій належить інвесторам із Німеччини. До найбільших інвесторів економіки області також входять: Польща, Кіпр, Віргінські Острови (Брит.), Беліз, Литва, Російська Федерація, Велика Британія, Італія.

Значні обсяги іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості (74,6% загального обсягу), сільського господарства, мисливства та пов’язаних із ними послуг (10,2%), на підприємствах торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (5,8%).

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини