В обласному центрі стартувала «Молодіжна школа бізнесу»
Протягом тижня 24 студенти Фахового коледжу економіки і технологій НУ «Чернігівська політехніка» навчатимуться основам ведення підприємницької діяльності.
Захід організовано Департаментом економічного розвитку ОДА та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області у рамках обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки. Серед партнерів події – Національний університет «Чернігівська політехніка» й Обласний молодіжний центр.
«Зараз більшість молодих людей – амбітні, вони горять бізнес-ідеями. Ця школа допоможе втілити їх, зрозуміти як стати підприємцем, де взяти інвестиції, все покроково спланувати, зрозуміти чи буде бізнес прибутковим і як його таким зробити маркетинговими прийомами», – звернулася до зібрання Марія Фінюк, гендиректорка Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області.
Лекції, тренінги, зустрічі з підприємцями та спроба створити власний бізнес-проєкт – активності, які пропонує «Молодіжна школа бізнесу». Студенти поспілкуються з підприємцями, дізнаються про історії успіху та «підводні камені».
«Ми зацікавлені, щоб молоді люди ставали підприємцями, працювали на благо нашого регіону, створювали нові робочі місця. Тим більше, що зараз ми отримуємо значну підтримку від держави та міжнародних партнерів. Є декілька проєктів від іноземних донорів, які підтримують місцевий економічний розвиток, в тому числі, видають гранти на розвиток власної справи», – зауважила директорка Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик. 
Серед запланованих заходів: складання бізнес-планів, тренінг «Фінансова грамотність для підприємців-початківців», навчання про використання сучасних технологій в підприємницькій діяльності, вибір групи оподаткування, дотримання законодавства тощо.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.