Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 18:17:18

Бюджети Чернігівщини отримали 2,2 мільярди гривень податків у березні 2025 року

08.04.2025   12:16Агенцiя

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків та підтримання економічної безпеки нашої держави, забезпечення фінансовими ресурсами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.

Так, у березні 2025 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області юридичними та фізичними особами сплачено 2,2 млрд грн податків та зборів.
Значну частину сплачених сум спрямовано до державного бюджету (65 відс.) – 1,5 млрд гривень. Доходи загального фонду державного бюджету склали 1,1 млрд грн та збільшились порівняно з минулорічними на 43 відс. (+341 млн грн), в основному за рахунок збільшення надходжень податку та збору на доходи фізичних осіб – на 61 відс (+174 млн грн), рентної плати – у 3 рази (+88 млн грн), податку на прибуток – на 22 відс. (+55 млн грн) та податку на додану вартість – на 11 відс. (+22 млн грн). До спеціального фонду державного бюджету надійшло 324 млн грн (у тому числі податку з грошового забезпечення та грошових винагород військовослужбовців – 323 млн грн).
До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 771 млн грн податків та зборів (35 відс. в загальнообласній сумі). Доходи місцевого бюджету збільшились порівняно з минулорічними майже на 22 відс. (+138 млн грн), в основному за рахунок збільшення надходжень по  податку на доходи фізичних осіб  – на 20 відс. (+86 млн грн), по податку на майно – на 31 відс. (+24 млн грн) та по єдиному податку – майже на 29 відс. (+16 млн грн).
Крім податків, платники Чернігівщини у березні 2025 року спрямували до державних фондів 1,2 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 9 відс. або на 94 млн грн більше за минулорічний факт.

 

 Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини