Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:32:25

Газета Чернігівської єврейської общини “Тхія”(“Відродження”) відзначила своє п’ятнадцятиліття

24.12.2012   13:32

20 грудня у Чернігові в приміщенні благодійного фонду “Хасде Естер” відбулись урочистості з нагоди 15-річчя з дня виходу першого номера газети Чернігівської єврейської общини “Тхія”.

Відкрив урочисте зібрання головний редактор газети Семен Бельман. Він познайомив присутніх з історією створення газети, розповів про труднощі, які виникали при її виданні.

Газета приділяє велику увагу військово-патріотичному вихованню молоді, знайомить читачів з єврейською культурою, інформує про життя єврейської общини в Чернігові, життя людей в Ізраїлі. “Тхію” читають у 40 населених пунктах Чернігівщини, 15 інших містах України, за кордоном.

Вітали ювілярів газетярі обласного центру, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, управління культури міськради, бібліотекарі Чернігова, шанувальники видання.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини