Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 17:19:31

Газета Чернігівської єврейської общини “Тхія”(“Відродження”) відзначила своє п’ятнадцятиліття

24.12.2012   13:32

20 грудня у Чернігові в приміщенні благодійного фонду “Хасде Естер” відбулись урочистості з нагоди 15-річчя з дня виходу першого номера газети Чернігівської єврейської общини “Тхія”.

Відкрив урочисте зібрання головний редактор газети Семен Бельман. Він познайомив присутніх з історією створення газети, розповів про труднощі, які виникали при її виданні.

Газета приділяє велику увагу військово-патріотичному вихованню молоді, знайомить читачів з єврейською культурою, інформує про життя єврейської общини в Чернігові, життя людей в Ізраїлі. “Тхію” читають у 40 населених пунктах Чернігівщини, 15 інших містах України, за кордоном.

Вітали ювілярів газетярі обласного центру, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, управління культури міськради, бібліотекарі Чернігова, шанувальники видання.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини