Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 00:17:45

Визначені переможці ХІI відкритого міського фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні «Поклик серця»

22.11.2021   17:50Агенцiя

У Чернігові, 30-31 жовтня відбувся відкритий міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні "Поклик серця". Який проходив у два етапи, спочатку 30 жовтня у приміщенні Чернігівської музичної школи № 1 імені Стефана Вільконського відбувся відбірковий етап.

Потім, 31 жовтня у приміщенні міського Палацу культури імені В'ячеслава Радченка пройшов гала-концерт, де і визначилися з переможцями. Це була достойна боротьба талановитих виконавців і щирих патріотів! Вітаємо всіх переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

ІІІ місце посіли:

  • Свириденко Вадим (Гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю, м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Нуридінова Дарія (КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім. Г. Г. Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Ребенок Леся (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Чучкалова Валерія (Зразкова естрадна студія «Дивоцвіт» Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Сивко Анастасія (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Фефелова Владислава (КЗ «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Горбатко Назар (Гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю, м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Гультяєв Кирило (Приватна школа музики «DIEZ», м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Сільський Микита (Зразкова естрадна студія «Дивоцвіт» Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Левада Віталій (м. Чернігів) - номінація «Місто моє Чернігів»;
  • Вокальний ансамбль «Лісові дзвіночки» (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20) - номінація «Ансамблі»;
  • Ансамбль «До-мі-сольки» (Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня № 25) - номінація «Ансамблі»;

ІІ місце посіли:

  • Лобур Олександра (Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня № 25) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Гарбуз Юлія (КЗ «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради Чернігівської області) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Падій Володимир (Ліцей № 15, м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Волченко Давид (Вокальна студія «Art Viva» ККЗ «Центр культури і мистецтв» Чернігівської міської ради) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Влащик Софія (Чернігівський ліцей № 22) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Тимошенко Єлизавета (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Маховка Сергій (Ліцей № 15, м. Чернігів) - номінація «Авторська пісня»;
  • Рудь Софія (Приватна школа музики «DIEZ», м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Калашник Алла (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 2 імені Євгена Богословського») - номінація «Авторська пісня»;
  • Друзенок Ангеліна (Чернігівський ліцей № 22) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Орлова Софія (КЗ «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Вокальний ансамбль «Цьомікі» (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20) - номінація «Ансамблі»;

І місце посіли:

  • Комісаренко Єлизавета (КЗ «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Здор Валерія (Зразкова естрадна студія «Дивоцвіт» Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Чуб Софія (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Лесь Єлизавета (КЗ «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Борисенко Евеліна (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 2 імені Євгена Богословського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Герасимчук Роман (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Гайдай Софія (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 2 імені Євгена Богословського») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Москаленко Альона (Школа мистецтв при Чернігівському фаховому музичному коледжі ім. Л. М. Ревуцького) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Бойправ Олександр (м. Чернігів) - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Савченко Софія (КЗ «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького») - номінація «Сольний спів» за віковою категорією;
  • Зведена капела бандуристів «Надія» та інструментальний ансамбль «Прем`єра» (КЗПМО «Чернігівська музична школа № 1 імені Стефана Вільконського», КЗПМО «Чернігівська музична школа № 2 імені Євгена Богословського») - номінація «Ансамблі»;
  • Гурт «Malvy» у складі Тетяни Якубець, Ірини Недобой, Аліни Друзь (Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (Гончарівська ТГ) - номінація «Ансамблі».

Володар Гран-Прі:

  • Ансамбль народної музики «Граймо» (ККЗ «Центр культури і мистецтв» Чернігівської міської ради) - номінація «Місто моє Чернігів».

За особистий внесок у патріотичне виховання молодого покоління та популяризацію української пісні Спеціальними дипломами (за рішенням журі) нагороджуються:

  • Купчина Інна (викладач Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20)Агієнко Оксана (викладач КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім. Г. Г. Верьовки» Менської районної ради Чернігівської області);
  • Капленок Юлія (викладач КЗ «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради Чернігівської області).

Церемонія вручення нагород і гала-концерт переможців будуть присвячені 30-річчю створення Збройних Сил України, а про дату, час і місце проведення буде повідомлено пізніше.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Не отримав генератори і втратив заощадження 18:33

Поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар в Інтернеті тільки після його отримання

Новгород - Сіверські рятувальники нагадали семенівчанам правила з мінної безпеки 18:25

Сьогодні співробітниця Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провела з жителями м. Семенівка інформаційно-профілактичні бесіди щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Дванадцятою сесією обласної ради ухвалено обласні програми, фінансові, кадрові, майнові та інші важливі документи

Дванадцятою сесією обласної ради ухвалено обласні програми, фінансові, кадрові, майнові та інші важливі документи 18:20

Провела пленарне засідання голова обласної ради Олена Дмитренко разом з першим заступником голови обласної ради Ніною Лемеш та заступником голови обласної ради Дмитром Блаушем.

Панельна дискусія з польськими бібліотекарями "Як заохотити до читання" 18:07

28 листопада Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка, Чернігівське обласне відділення УБА у партнерстві з Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st Warszawy на платформі ZOOM провели панельну дискусію "Як заохотити до читання".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини