Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 03:57:20

У бібліотеці Короленка відбулася презентація книги віршів «Любов і вирій» Миколи Будлянського

25.09.2021   10:10Агенцiя

22 вересня у читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка на черговому засіданні клубу «Краєзнавець» було презентовано книгу віршів «Любов і вирій» відомого поета, журналіста, краєзнавця, лауреата низки літературних та мистецьких премій Миколи Будлянського.

Пісня Ярослава Музики «Жоржина» на слова Миколи Будлянського у виконанні львів’янина, заслуженого артиста естрадного мистецтва України, лауреата Міжнародної премії авторської пісні імені Василя Симоненка Віктора Гембари, з якої розпочався захід, допомогла налаштуватися на чарівний та ніжний світ поезії нашого земляка, уродженця села Держанівка Носівського району.

Директорка бібліотеки Інна Аліференко привітала автора з виходом нової книги й зізналася, що є відданою прихильницею його поетичної творчості. Ну як же можна бути байдужим, коли йдеться про Маму!!!
З таємничим процесом народження віршів присутніх ознайомив поет, автор презентованої збірки Микола Будлянський і подарував ніжні образи прем’єрних поезій.

Усі ми знаємо, що написати книгу чи то оповідань, чи краєзнавчих нарисів, чи віршів – це половина справи, а от видати її… Тут без надійної, дружньої підтримки небайдужої людини аж ніяк не обійтися. І така людина є! Це науковець, підприємець, інвестор, уродженець села Орлівка донедавна Куликівського, а тепер Чернігівського району Володимир Хоменко. Саме він зініціював програму книговидання, за якою і побачила світ збірка «Любов і вирій». І не тільки вона одна… Говорячи про поетичну творчість пана Миколи, Володимир Хоменко не стримував емоцій. Він наголосив, що ліричні герої віршів Миколи Будлянського – мальовнича природа Чернігівщини, а також звичайні люди звичайного поліського села, їхні почуття та пристрасті.

У теплій, хвилюючій розмові про поезію Миколи Будлянського взяли участь голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки письменників України Олена Конечна, бібліотекар науково-методичного відділу Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка Анастасія Ширманова, пошановувачі творчості пана Миколи, освітяни з Куликівщини Любов Парандич, Лідія Носенко, Лариса Казимир. Звучали в залі й українські пісні, які заспівав молодий чернігівський музикант і композитор Віталій Левада.
У залі демонструвалася книжково-ілюстративна виставка «Де б не ходив, добра я зерна сію…»: творчість Миколи Будлянського», яку презентувала модератор заходу – завідувачка відділу краєзнавства Ірина Каганова.

За додатковою інформацією звертатися:
Текст – Ірина Каганова, завідувачка відділу краєзнавства,
Фото – Олена Попович, завідувач відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів, тел. (0462) 77-51-57
 

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини