Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 09:06:43

«Українська музика в архітектурі» – UA: ЧЕРНІГІВ покаже концерти з відомих туристичних локацій Чернігівщини

19.08.2021   21:01Агенцiя

Суспільне Чернігівщини 21 - 24 серпня покаже три концерти проєкту «Українська музика в архітектурі». Музиканти зіграють у відомих туристичних місцях Чернігівської області.

«Головна мета цього проєкту – показати туристичні місця регіону. Ми зупинились на трьох з них – це гетьманська столиця Батурин, садиба Тарновських у Качанівці та Катерининська церква у Чернігові. Цими концертами ми хотіли ще більше розкрити красу визначних архітектурних споруд, показати їх з дещо нового ракурсу завдяки музиці і її професійному виконанню», – говорить продюсер Суспільного мовника Чернігівщини Артем Шелковий.

21 серпня о 22:00  дивіться  концерт джаз-бенду «BissQuit» Чернігівського обласного філармонійного центру у садибі Тарновських у Качанівці. Палац Тарновських  – давній осередок української культури, де живе дух свободи мислення, свободи творчості і свободи людини. Там часто відбувались бали, гостювали Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Ілля Рєпін. Саме там композитор Михайло Глінка працював над оперою «Руслан і Людмила». Така аура надихнула джаз-бенд «BissQuit» виступити у Качанівці із концертом просто неба. Адже джаз – це справжнє втілення свободи у музиці.23 серпня об 11:00  – виступ Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру у Катерининській церкві. Катерининська церква – справжня архітектурна перлина та один із символів Чернігова. Розташована на в’їзді до міста, вона зустрічає кожного його гостя. Хрестоподібна, із п’ятьма куполами, церква водночас виглядає і вкоріненою у землю, і піднесеною до неба.Академічний камерний хор імені Дмитра Бортнянського часто експериментує із концертними майданчиками, співаючи у давніх храмах. Цього разу концерт відбувся у величній Катерининській церкві.24 серпня о 9:05  –  виступ академічного ансамблю пісні й танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру у гетьманській столиці Батурині. Художній керівник ансамблю – Сергій Вовк.Як і Батуринський заповідник, ансамбль розповідає про традиції і героїчну історію українського народу. Але робить це багатою мовою музичного мистецтва і хореографії.Нагадаємо, UA: ЧЕРНІГІВ разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.