Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 07:29:02

У Чернігові відкрилась виставка шедеврів світового ювелірного мистецтва. ФОТО

18.09.2012   17:37

18 вересня в рамках святкування Дня міста в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» відбулося відкриття унікальної виставки ювелірних прикрас Класичного ювелірного дому «Лобортас», який існує з 1991 року в новому для ювелірного мистецтва стилі – «романтичний авангард».

У заході взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко. Під час церемонії відкриття він зазначив, що чернігівські музеї та заповідники мають свої зібрання та твори ювелірного мистецтва різних часів, виготовлені в Польщі, Німеччині, Україні та інших країнах світу, які завжди викликають особливий інтерес.

«Організація подібних виставок сприяє отриманню нових вражень, поглибленню знань історичних витоків і, в цілому, збагачує культурно-мистецьке життя регіону», - наголосив Віктор Тканко.

У свою чергу засновник ювелірного дому «Лобортас» Ігор Лобортас зауважив, що ювелірний будинок має наміри створити в подальшому й Чернігівську європейську експозицію.

Далі численні гості та відвідувачі унікальної виставки мали змогу ознайомитися з ювелірними виробами. Родзинкою представленої виставки є каблучка з романтичною назвою «Царівна-Лебідь», виконана з білого золота 18 карат і прикрашена рекордною кількістю діамантів, загальна вага яких становить 10,48 каратів.

Потягом п’яти днів чернігівці та гості міста зможуть оглянути вишукані прикраси та насолодитися виробами ювелірного мистецтва.

Фото Олексія Письменного

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини