Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 20:49:15

Презентація збірника художніх творів “Толока” та нагородження переможців конкурсу на честь 20-річчя журналу “Літературний Чернігів”

14.09.2012   11:16

13 вересня у читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбулися презентація збірника художніх творів “Толока” та церемонія нагородження переможців конкурсу на честь 20-річчя журналу “Літературний Чернігів”.

До колективного збірника «Толока», присвяченого 20-річчю цього журналу, увійшли кращі твори членів літературної спілки «Чернігів», редколегії, що друкувалися свого часу на сторінках цього журналу. Серед авторів збірника – Дмитро Іванов, Михась Ткач, Володимир Сапон, Микола Ткач, Олександр Забарний, Володимир Кузьменко, Олександр Коваленко, Станіслав Реп’ях, Микола Холодний, Василь Стугацький та ін.
Під час церемонії нагородження учасників конкурсу в.о. начальника управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Дмитро Никоненко, вітаючи переможців, відзначив широку географію надісланих творів, так і їх кількість – понад 120 авторів запропонували свої прозові, поетичні, гумористичні та краєзнавчі твори. Вручив переможцям нагороди.

Слова подяки молодим авторам за участь в конкурсі пролунали і від головного редактора журналу Михася Ткача, чернігівських поетів Миколи Лелюка та Михайла Кушніренка.

У номінації «Поезія» переміг Володимир Потебня із смт Козелець за добірку філософських віршів.
Друга – Ірина Карпенко із смт Срібне за цикл інтимної поезії.
Третій – Олександр Деркач із м. Прилуки за добірку віршів.

У цій номінації також відзначені твори Ірини Новіцької з м. Комарно Львівської області за авангардизм поетичної добірки, Вірші Андрія Тітка з Чернігова за оригінальність інтимної лірики, а також – поезія Інни Москалець з Носівки за розмаїття поетичних образів.

У номінації «Проза» переміг Дмитро Конодиб з Чернігова за оповідання „Про Дімона”.
Друга – Людмила Пікуль з м. Комсомольськ (Полтавська область) за прозові твори.
Третім став – Павло Солодовник із села Кучинівки Щорського району за оповідання „Дід Василь”.

У прозовій номінації відзначені також доробки Валентини Барабанової з Чернігова за оповідання та розвідки про Чорнобильську трагедію.

Залишила приємне враження Картава Юлія з міста Семенівка за яскраве вираження почуттів героїв оповідання „Сестронька”.

А також відзначений Ігор Кравченко із с. Риботин Коропського району за оригінальність у виборі прозового жанру – „Казки автомобільного музею”.

Журі літературного конкурсу з приємністю відзначило, що література на Чернігівщині розвивається і багато молодих людей захоплюється красним письменством.

Захід завершила презентація бібліографічного покажчика творів, що друкувалися у журналі «Літературний Чернігів» з 1992 по 2011 роки, підготовленого працівниками обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ