“Назад у кохання”: Прем’єра до Дня закоханих
Культову трилогію “Назад у майбутнє” знають, мабуть, всі. Це пригодницька комедія про подорожі у часі Дока і його юного друга Марті. А як виглядає музична подорож у часі, в якій Док і Марті шукають відповідь на одвічне питання: “Що ж таке кохання?”
Такою подорожжю стала присвячена Дню всіх закоханих концертна програма обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм “Назад у кохання” у постановці Оксани Кравчук, прем’єра якої відбулася 13 лютого 2019 року.
Док - великий вчений, але не вийшло в нього з’ясувати в наш час, що ж воно таке — кохання. Він створює нову — особливу! - машину часу і разом з помічником рушає шукати відповідь у минуле: у древність, коли вірили в магію, у часи романтизму, у недавню минувшину, де панували рок-н-рол, а згодом диско... Заглядають вони і в майбутнє.
У концертній програмі «Назад у кохання» задіяний великий колектив виконавців: заслужені артисти України Володимир Гришин і Сергій Сулімовський, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ольга Печко, Марина Маккей, Марина Коваленко, В’ячеслав Мацвійко, Світлана Примак, Катерина Іващенко, Яна Корольова, Анна та Дар’я Михневич, лауреат міжнародних конкурсів Театр танцю “Екватор” - Віктор Войников, Катерина Велика, Ольга Кузьменко і Марія Лагута.
Ведучими програми — виконавцями ролей Дока і Марті стали Дмитро Обєдніков і Макс Пузан. Причому в артистів на сцені немає «своїх» чи «не своїх» концертних номерів – є творча єдність в тому, щоб разом розповісти глядачеві історію пошуків формули кохання.
У програмі звучать українські і зарубіжні хіти (останні – в тому числі в авторському перекладі Оксани Кравчук). Хореографія постановки – неповторна, її створили Віктор Войников, Катерина Велика, Макс Пузан, Олександр Коваленко. Крім того, Віктор Войников попрацював над образом кожного артиста на сцені, аби кожен концертний номер став маленькою, але повноцінною історією.
«Наш глядач дуже різний, - каже режисер-постановник програми «Назад у кохання» Оксана Кравчук. – Тому ми постаралися зробити програму різноплановою, різностильовою. Тому кожен знайде в цій програмі щось для себе».
Побувавши в різних часових просторах, Док і Марті роблять для себе висновок. Який саме? 14 лютого 2019 року «Назад у кохання» - знову на сцені обласного філармонійного центру. Прийдіть – і про все дізнаєтесь. І можливо, зробите всій висновок про те, що являє собою формула кохання.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.