Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 11:33:45

Чернігівський рибоохоронний патруль у 2018 році знищив майже 1150 заборонених знарядь лову

02.01.2019   08:32Агенцiя

Чернігівським рибоохоронним патрулем у 2018 році було знищено 1148 одиниць заборонених знарядь лову, а саме: один перетворювач струму (електролов в комплекті), 720 сіток «зяберних», 360 сіток «поріжевих», 12 сіток «косинка», 22 сіток «рамка», 32 сіток «ятер», 1 сітка «ковбеха».

27.12.2018 було знищено чергову партію заборонених знарядь лову в кількості 148 одиниць, в тому числі: 99 сіток «зяберних», 38 сіток «поріжевих», 6 сіток «ятір», 5 сіток «рамка».

Знищення заборонених знарядь лову відбувається шляхом механічного пошкодження в присутності комісії з питань оцінки, реалізації, безоплатної передачі та знищення вилучених заборонених знарядь лову та водних біоресурсів, до якої увійшли представники Чернігівського рибоохоронного патруля, Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та фінансового управління Чернігівської міської ради.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що забороняється:
- вилов водних біоресурсів із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, а також способом багріння, спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм;
- застосування без дозволу органів рибоохорони нових знарядь та способів лову, які не передбачені Правилами любительського і спортивного рибальства;
- перебування на водоймі або поблизу неї з вибуховими та отруйними речовинами, а також зі знаряддями лову, застосування яких у даний час і в цьому місці заборонено, а також зберігання заборонених знарядь лову на водоймах або поблизу них;
- продаж фізичними та юридичними особами,  які не мають  на  це дозволу,  сіткових матеріалів, знарядь лову і пристосувань до них, застосування яких заборонено правилами рибальства.

Відповідно до ч.4.ст.85 КУпАП, за грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) передбачено штраф у розмірі від 340 грн. до 680 грн., з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів.

Згідно ст. 85-1 КУпАП, за виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь добування (збирання) об'єктів тваринного або рослинного світу, а також збут незаконно добутої продукції – передбачено штраф у розмірі від 153 грн.  до 357 грн., з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення. За рекламу, а так само будь-яку іншу діяльність з рекламування чи розповсюдження заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу передбачений штраф на громадян від 850 грн. до 1700 грн., на посадових осіб рекламодавця або розповсюджувача реклами - від 1700 грн. до 4250 грн.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.