Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 10:26:59

Концерт камерного хору гомельської обласної філармонії надовго запам`ятається вдячному чернігівському слухачу

01.10.2018   08:39Агенцiя

У переддень Міжнародного дня музики 30 вересня в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбувся концерт Камерного хору Гомельської обласної філармонії (Республіка Білорусь).

Пошановувачі хорового співу отримали справжнє задоволення від прослуханої програми, що включала в себе вокально-хорові мініатюри, твори різних стилів і епох, що поєднали як старовинну духовну білоруську музику, так і джаз, класику, народні пісні, романси і сучасність.

Варто наголосити, що камерний хор із Гомеля, який наступного року відсвяткує свій 40-літній ювілей, є першим професійним колективом подібного жанру в Білорусі.Співоче мистецтво хору характеризується високим професійним рівнем і майстерністю, а різноманітність репертуару зробила колектив широко відомим далеко за межами Республіки Білорусь.Прекрасні голоси солістів, теплота і щирість виконання, яскраві номери - ось складові успіху хору.

Майже 30 останніх років незмінним художнім керівником і головним диригентом Камерного хору Гомельської обласної філармонії є Заслужена діячка культури Республіки Білорусь Олена Соколова. Під її керівництвом хор досяг високого професійного і художнього рівня. Колективдесять разів ставав лауреатом численних Міжнародних фестивалів і конкурсів в категорії професійних хорових колективів.

Під час концерту в Чернігові артисти з Гомеля продемонстрували свій вишуканий і неповторний стиль хорового співу, що надовго запам`ятаєтьсявдячному чернігівському слухачу.Зал стоячи аплодував співакам і довго не відпускав їх зі сцени…

Автор проекту – Заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії, мистецтвознавець Олег Васюта.


Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини