Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 05:38:14

Художники чотирьох країн випробовують новий туристичний маршрут по музеях Гомельщини та Чернігівщини

06.08.2018   13:13Агенцiя

Триває двотижневий міжнародний пленер за участю художників з Білорусі, України, Латвіїта Польщі по містахі музеях Гомельскої та Чернигівської областей.

Перший тиждень пленера відбувається набілоруськійтериторії – художники вже відвідали Гомель, Вєтку, Річицю та Лоїв. Вони з захопленням взяли участь в цікавих оглядових екскурсіях по відвідуваним містам, експозиціях музеїв, ознайомилися з архітектурою, культурою та місцевими традиціями, оглянули мальовничі краєвиди, зробили ряд чудових замальовок.
 
З 8 по 14 серпня учасники пленера продовжать свою роботу в Чернігівській області – оглянутьпам’ятки Чернігова, Любеча, Седнева, Козельцята Остра, відвідають місцеві музеї, зроблять замальовки музейних експонатів,архітектурних пам’яток та історично-важливихмісць регіону, які входять у новий транскордонний міжмузейний туристичний маршрут, щорозробляється в рамках проекту.

Зображення, створені під час пленеру, складуть виставковий фонд проекту “Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва”. Ці роботи увійдуть до експозиції виставки за підсумками проекту, яка восени 2018 р. буде представлена в 6 музеях Гомельської та Чернігівської областей. Твори художників будутьв икористанів якості ілюстрацій додовідника-путівника з історії та культури регіону, який буде виданоу рамках проекту для музейних співробітників, працівників установ культурита освіти.

Як і інші заходи проекту, міжнародний пленер сприятиме зміцненню культурних і професійних зв’язків між Гомельщиною та Чернігівщиною.

Завдання пленера – зібрати художній матеріаліз зображеннями визначнихісторико-культурних місць, архітектурних пам’яток, музеїві музейних предметів Гомельськоїта Чернігівської області. Учасники проїдуть по містах і музеях, які входятьу новий транскордонний міжмузейний туристичний маршрут, щорозробляється  в рамках проекту.
 

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.