Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 10:52:26

Визначено дату презентації книги "На палаючому Сході"

28.11.2017   16:46Агенцiя

28 листопада голова обласної ради Ігор Вдовенко провів засідання робочої групи з підготовки презентації книги «На палаючому Сході».

Книга вийшла друком у комунальному підприємстві обласної ради ПАТ «ПВК «Десна»» у рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки. До збірки увійшло 100 нарисів та розповідей про патріотів з Чернігівщини, які взяли участь у антитерористичній операції на сході України в період із 2014-го по 2016 роки, та героїв, які поклали своє життя за незалежність Батьківщини.

Члени робочої групи дійшли згоди провести презентацію видання 5 грудня за участю авторів і героїв матеріалів, а також членів родин воїнів-земляків, загиблих у боях за Україну, спогади про яких вміщені у книзі. На захід також будуть запрошені редактори обласних і районних газет, керівники обласних прес-служб силових структур, власкори республіканських та журналісти обласних засобів масової інформації.

Днями пішов з життя натхненник і упорядник збірки Володимир Лисенко. Вшановуючи його пам'ять, учасники засідання вирішили запросити на презентацію родичів журналіста. Також було підтримано пропозицію залучити студентів-істориків, аби захід сприяв патріотичному вихованню молоді.

В ході засідання виступили радник голови обласної ради Дмитро Никоненко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван та один із редакторів книги Анатолій Тютюнник, які поінформували присутніх про хід підготовки до презентації. В свою чергу заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький повідомив, що у ході презентації книги «На палаючому Сході» заплановано вручення учасникам заходу – воїнам АТО відзнак Президента України.

Про організацію книжкової виставки про учасників АТО у день презентації розповіла директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім.В.Г.Короленка Ірина Аліференко.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн 09:37

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 15 квітня схвалив представлений Звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО 09:27

15 квітня на брифінгу в облдержадміністрації говорили про дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та посилення відповідальності за випалювання сухої рослинності.