Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 03:40:36

"Седнівська осінь" - свято у кращих національних традиціях

27.09.2017   09:17

Цьогоріч Седнів зустрічатиме гостей Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Седнівська осінь» 30 вересня. Початок — о 10:30 годині біля Георгіївської церкви. Саме тут відбудеться відкриття пам’ятника українському Лірнику.

Як проходитиме свято, говорили 26 вересня під час прес-брифінгу заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Андрій Курданов та начальник районного відділу культури і туризму Тетяна Мірошниченко.

— Зробимо так, щоб учасникам заходу було і комфортно, і цікаво. У цьому допоможуть місцеві громади, — зазначив Андрій Курданов.

Працюватимуть музейна «вуличка» просто неба, виставки народних умільців, де можна буде не тільки оглянути, а й придбати вироби майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, полотна художників.

Також у програмі екскурсії історичними місцями Седнева та Седнівською ГЕС. Не обійдеться і без лотереї та різних конкурсів.

Крім того, волонтерами проводитиметься збір коштів на потреби 1-ї окремої танкової бригади.

Однією з родзинок заходу стане виконання духовної музики хором імені Д. Бортнянського у Георгіївській церкві.

Очікується, що участь у святі візьмуть відомі письменники, художники та митці з різних куточків України.

До речі, для бажаючих відвідати «Седнівську осінь» буде забезпечено трансфер. Виїзд — о 9:30 годині від Чернігівської райдержадміністрації (вул. Шевченка, 48).


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.