Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 12:45:04

Відбулося погашення конвертів і поштівок

15.07.2017   19:13

14 липня в смт Олишівка відбулось погашення конвертів й і поштівок, присвячених 50-річчю встановлення в селищі пам"ятника Гетьману України Богдану Хмельницькому (імовірно, типовий монумент виготовлено у Київських мистецьких майстернях, за проектом відомого українського кінорежисера й скульптора Івана Кавалерідзе) та 150-річчю уродженця Олишівки, генерал -хорунжего Військово-Морського флоту Української Народної Республіки Володимира Олександровича Савченка-Більського.

Сувенірна туристично-поштова продукція випущена тиражем у 50 примірників, кошами небайдужих до історії Чернігівщини краєзнавців.
При погашенні у місцевому поштовому відділенні конвертів і поштівок, присвячених Володлимиру Савченку-Більському використовувались стандартні поштові марки "Фрегат "Гетьман Сагайдачний" та "100 років Української революції 1917-21рр." й каше-віньєтка у вигляді  марок Підпільної пошти України 1951 та 1958 рр., присвячених підняттю на кораблях Чорноморського флоту українського військово-морського прапора.

До заслуг місцевої територіальної громади, та її голови особисто, слід зазначити,  що пам"ятник Богдану Хмельницькому  приведений у належний вигляд, постамент набув нового, сучасного вигляду.

А от монументу  відомому земляку, який стояв біля витоків відродження Українського Чорноморського військово-морського флоту,при наяваності багатьох інших памятників у Олишівці, в селищі досі немає. Вочевидь, справа за благодійниками, які залюблені у місцеву історію та прагнуть залишити пам"ять про неї для нащадків.


Краєзнавець, член Чернігівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Ярослав Волерт

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.