Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 16:40:20

Національний конкурс “Краща книга України”

24.05.2012   08:09

Державним комітетом телебачення та радіомовлення України з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання щороку проводить Національний конкурс “Краща книга України”.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати Держкомтелерадіо України два примірники книги однієї назви відповідно до номінацій:

·  “МОЯ КРАЇНА” – видання, художні твори, наукові дослідження, фотоальбоми, які різнобічно представлять країну;

·  “ЖИТТЯ СЛАВЕТНИХ” – книги про цікаві долі видатних людей, їх особистий внесок у державотворення;

·  “СВІТ ДИТИНСТВА” – різножанрові ілюстровані видання для дітей дошкільного віку, школярів та підлітків;

·  “АРТ-КНИЖКА” – мистецькі видання, фотоальбоми, фото- книги та інші видання оригінального художнього оформлення;

·  “З ГЛИБИНИ ЗНАНЬ” – навчальні видання, довідники, енциклопедичні видання, словники та наукові розвідки;

·  “ПРОЗА” – кращі романи, повісті, збірки оповідань, новели, есе вітчизняних і зарубіжних авторів, а також оригінальні видання, які отримали визнання та високо відзначені фахівцями та критиками;

·  “ПОЕЗІЯ” – кращі поетичні збірки вітчизняних і зарубіжних авторів, видання і видавничі серії, які отримали визнання та високо відзначені фахівцями і критиками;

·  “БЕСТСЕЛЕР” – книга, що мала найвищий рейтинг реалізації в мережі книгорозповсюдження;

·  “МИСТЕЦТВО ДРУКУ” – книги, видрукувані на вітчизняній поліграфічній базі і випущені на високому поліграфічному рівні;

·  “КРАЩА КНИГА УКРАЇНИ” – унікальні, фундаментальні видання універсальної тематики, які стали подією у вітчизняному книговиданні;

·  “КРАЩИЙ ВИДАВНИЧИЙ ПРОЕКТ” – цикл книг, об’єднаний однією темою, що викликав позитивний резонанс у широкого читацького загалу.

 

До конкурсних видань додаються :

– лист-звернення до журі конкурсу;

– нотація до видання з аргументацією висунення до конкурсу, де проаналізовано його високі художні якості;

– довідка про автора;

– відгуки в пресі про видання, якщо є такі.

Книжкові видання на конкурс і матеріали до них із зазначенням “Національний конкур “Краща книга України” направляти до 1 вересня 2012 р. на адресу Держкомтелерадіо України до відділу книгорозповсюдження та виставок департаменту видавничої справи і преси: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, кім. 701; контактний телефон 278 82 27.

Анотації до книг та довідки на авторів надсилати в електронному вигляді на адресу: kniga@comin.gov.ua

Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться під час проведення ІІІ Київської міжнародної виставки-ярмарку “Книжкові контракти” у грудні 2012 р.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини