Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:35:04

Національний конкурс “Краща книга України”

24.05.2012   08:09

Державним комітетом телебачення та радіомовлення України з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання щороку проводить Національний конкурс “Краща книга України”.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати Держкомтелерадіо України два примірники книги однієї назви відповідно до номінацій:

·  “МОЯ КРАЇНА” – видання, художні твори, наукові дослідження, фотоальбоми, які різнобічно представлять країну;

·  “ЖИТТЯ СЛАВЕТНИХ” – книги про цікаві долі видатних людей, їх особистий внесок у державотворення;

·  “СВІТ ДИТИНСТВА” – різножанрові ілюстровані видання для дітей дошкільного віку, школярів та підлітків;

·  “АРТ-КНИЖКА” – мистецькі видання, фотоальбоми, фото- книги та інші видання оригінального художнього оформлення;

·  “З ГЛИБИНИ ЗНАНЬ” – навчальні видання, довідники, енциклопедичні видання, словники та наукові розвідки;

·  “ПРОЗА” – кращі романи, повісті, збірки оповідань, новели, есе вітчизняних і зарубіжних авторів, а також оригінальні видання, які отримали визнання та високо відзначені фахівцями та критиками;

·  “ПОЕЗІЯ” – кращі поетичні збірки вітчизняних і зарубіжних авторів, видання і видавничі серії, які отримали визнання та високо відзначені фахівцями і критиками;

·  “БЕСТСЕЛЕР” – книга, що мала найвищий рейтинг реалізації в мережі книгорозповсюдження;

·  “МИСТЕЦТВО ДРУКУ” – книги, видрукувані на вітчизняній поліграфічній базі і випущені на високому поліграфічному рівні;

·  “КРАЩА КНИГА УКРАЇНИ” – унікальні, фундаментальні видання універсальної тематики, які стали подією у вітчизняному книговиданні;

·  “КРАЩИЙ ВИДАВНИЧИЙ ПРОЕКТ” – цикл книг, об’єднаний однією темою, що викликав позитивний резонанс у широкого читацького загалу.

 

До конкурсних видань додаються :

– лист-звернення до журі конкурсу;

– нотація до видання з аргументацією висунення до конкурсу, де проаналізовано його високі художні якості;

– довідка про автора;

– відгуки в пресі про видання, якщо є такі.

Книжкові видання на конкурс і матеріали до них із зазначенням “Національний конкур “Краща книга України” направляти до 1 вересня 2012 р. на адресу Держкомтелерадіо України до відділу книгорозповсюдження та виставок департаменту видавничої справи і преси: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, кім. 701; контактний телефон 278 82 27.

Анотації до книг та довідки на авторів надсилати в електронному вигляді на адресу: kniga@comin.gov.ua

Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться під час проведення ІІІ Київської міжнародної виставки-ярмарку “Книжкові контракти” у грудні 2012 р.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.