Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 17:29:07

Ада Роговцева на сцені Чернігівського драмтеатру була як удома

24.05.2017   13:49Агенцiя

У Чернігівському драмтеатрі з успіхом пройшла п’єса Жан-Марі Шевре «Будьте, як удома» за участі народної артистки України Ади Роговцевої.

Вона грає роль Марівонн – літньої француженки, а її партнер на сцені – Ахтем Сейтаблаєв (араб Самір) – найяскравіша молода зірка київської театральної сцени. У 2000 році Жан-Марі Шевре за своє творіння отримав спеціальну премію ООН, а сьогодні його п’єса відома всій Європі.

Тема єдиного Дому, яким нарешті і має стати для кожного з нас досить обмежене «земний простір», сьогодні особливо хвилює світ. Для одних простір визначається державними кордонами, а для інших - стінами паризької квартири. Саме там і живуть герої вистави, вирішуючи свої то складні, то «прості» людські взаємини.

Француз арабського походження Самір і полька Бася змушені жити нелегально в квартирі двох літніх француженок, відпочиваючих влітку у себе на віллі. Одного разу, коли Самір святкує знайдену, нарешті, роботу, несподівано повертаються господині – Жан і Марівонн. Дами хочуть здати нелегалів поліції, але парочці вдається вмовити господинь залишити їх пожити ще на два тижні. Несподівано для себе, Марівонн, все життя мріяла про дитину, яку так і не подарувала їй доля, знаходить сина в особі Саміра.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини