Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 01:28:06

Побачила світ книга "Welcome to Semenivka"

07.04.2017   15:00Агенцiя

Видання, що презентує Семенівщину, нарешті побачило світ. Днями фотокнигу «Welcome to Semenivka» представили її автори Едуард Асмаковський та Михайло Волк.

У ній двома мовами – українською та англійською – з широким використанням фотоматеріалів представлена цікаві і багато для кого ще невідомі факти про Семенівщину.

«Для будь-якого автора важливо, щоб його ідея знайшла відгук. Ми вдячні фонду «Майбутнє Чернігівщини» за те, що наш проект помітили та підтримали», - поділився Едуард Асмаковський.

Благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини» надав грант, завдяки котрому була створена та надрукована книга. Автори проекту зазначили, що терміни, в які потрібно було реалізувати проект, дуже дисциплінували і підштовхували до роботи. Книгу вдалося випустити за кілька місяців, хоча ідею її створення виношували кілька років. 

До двомовного видання увійшли кілька десятків сучасних та архівних фото – передавали їх з місцевих колекцій, з Києва і навіть Америки. Над текстом працювали професійні філологи, а переклад здійснював носій англійської мови – волонтер "Корпусу Миру" з США Джон Відмар, який раніше працював в Семенівці. 
Завдяки кропіткій праці вдалося створити книгу, що максимально адаптована для сприйняття як українським, так й іноземним читачем, що значно збільшує шанси бути прочитаною потенційними туристами чи інвесторами.

Книгу презентували в Семенівці, ще плануються зустрічі в селах Погорільці та Жадове. Примірники видання будуть передані школам та бібліотекам району, в сільські та міські ради, в найбільші  підприємства та установи району. «WelcometoSemenivka» невдовзі також стане доступною для ознайомлення і в мережі інтернет.
«Це був хороший проект. Враження залишилися лише найкращі. Ми з моїм колегою Михайлом Волкомбудемо продовжувати роботу», - зазначив пан Едуард.

Представники благодійного фонду щиро вдячні всім, хто працював над книгою. Власними зусиллями ми розвиваємо Чернігівщину.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини