Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 08:22:19

ХХІІ-й Міжнародний фестиваль "Слов’янські театральні зустрічі” відкрився в Чернігові

25.10.2011   10:43

Вже в двадцять друге Чернігівська земля зустрічає театральні колективи трьох держав – України, Російської Федерації та Республіки Білорусь, які представляють свою майстерність чернігівським глядачам.

24 жовтня на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбулося урочисте відкриття ХХІІ-го Міжнародного фестивалю "Слов’янські театральні зустрічі”.

Фестиваль було започатковано на Сіверянській землі в 1990 році, як символ дружби між слов’янськими народами. Відтоді щороку актори дарують чернігівцям хвилини справжньої насолоди від зустрічі з мистецтвом, додають хорошого настрою, змушують задумуватися й розмірковувати над одвічними моральними цінностями і суттю буття.

В урочистостях з нагоди відкриття фестивалю взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло. Від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка він привітав учасників і гостей фестивалю та вручив вітальний адрес директору театру.

У вітанні зокрема зазначалося, що потужний за своїм змістом та складом учасників Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» увібрав в себе кращі національні традиції, став візитівкою мистецької палітри регіону.

"Сучасне театральне мистецтво є віддзеркаленням нашого життя. Воно дає кожному глядачеві відчуття радості і відпочинок для душі, можливість доторкнутися до сповненого безмежної фантазії, одухотвореного світу Театру. Як зазначав Президент України Віктор Янукович: «Театральні форуми завжди сприяють становленню України як висококультурної держави в єдиному європейському та світовому культурному просторі, бо вони покликані здійснювати шляхетну справу – привернути увагу молодого покоління до глибинних духовних витоків України та народів світу, сприяти естетичному збагаченню та вихованню високого мистецтва», - йшлося у вітальному адресі.

Розпочав "Слов’янські театральні зустрічі” Гомельський обласний театр драми виставою «Недосягаемая».

Протягом десяти фестивальних днів на головній сцені області відбуватиметься неповторне свято для всіх шанувальників театру. Чернігівці і гості міста, крім зарубіжних учасників фестивалю з Брянська, Гомеля, Могильова, зможуть відвідати вистави вітчизняних творчих колективів – Київських, Криворізького, Луганського, Львівського театрів, ознайомитися зі зразками класичної й сучасної вітчизняної та світової драматургії.

Останні новини Чернігівщини

Оголошено початок щорічного обласного конкурсу

Оголошено початок щорічного обласного конкурсу "Кращий товар Чернігівщини" - 2020 07:35

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані та займаються виробництвом продовольчих та непродовольчих товарів на території області.

Десна (Чернігів) - Шахтар (Донецьк) 2:4

Десна (Чернігів) - Шахтар (Донецьк) 2:4 07:03

Голи: Гітченко, 29, Філіппов, 62 - Соломон, 25, Тете, 26, Майкон, 60, Алан Патрік, 69 (з пенальті).

Досудове розслідування за фактом умисного вбивства у місті Сновську завершено

Досудове розслідування за фактом умисного вбивства у місті Сновську завершено 07:01

Ювенальним прокурором регіональної прокуратури затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства 24-річного хлопця, яке трапилося наприкінці січня 2020 року у м. Сновську. Досудове розслідування за вказаним фактом завершено.

В поліції Чернігівщини запровадять систему

В поліції Чернігівщини запровадять систему "Custody Records" 06:57

Представник Управління дотримання прав людини Національної поліції України в Чернігівській області Лариса Борисенко розказала про принцип роботи системи автоматичного обліку затриманих осіб «Custody Records».

Чернігів: рятувальники надали допомогу 8-річному хлопчику, який потрапив у технічну шахту глибиною близько 5 метрів

Чернігів: рятувальники надали допомогу 8-річному хлопчику, який потрапив у технічну шахту глибиною близько 5 метрів 06:42

9 липня о 21:14 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі по вул. Малясова навпроти будинку №33 в технічну шахту глибиною близько 5 метрів потрапив 8-річний хлопчик.