Весілля в бібліотеці
У чому зв’язок весілля і бібліотеки? У Чернігові, наприклад, – це весільна фотосесія у бібліотеці.
Не викликає сумніву той факт, що всі молодята хочуть, щоб їхня весільна фотозйомка була найяскравішою і незабутньою. А фото – «живими», тобто при перегляді яких вони знову могли б пережити всі емоції, які отримали тоді. Тому наречені перебувають у постійному пошуку нових «виграшних» місць і тематичних спрямувань. Допомогу у творчому пошуку пропонує книгозбірня, адже фотографуватись у бібліотеці – це модно, а читати – сучасно.
Нещодавно до бібліотеки завітала пара молодят влаштувати фотозйомку у романтичному стилі. Складно сказати, чи це була запланована подія, чи спонтанна ідея, адже попередньо з працівниками бібліотеки свій візит не узгоджували. Скоріш за все їх надихнула неординарна і своєрідна архітектура будівлі, що є окрасою міста, і вони вирішили завітати всередину. Бібліотекарі, як завжди, привітно зустріли гостей і забезпечили комфортний процес фотографування.
Вже не вперше наречені місцем фотознімання обирають саме обласну універсальну наукову бібліотеку ім. В. Г. Короленка. Адже вона є однією з найбільш відвідуваних визначних пам’яток міста, що розташована в самому центрі у триповерховому будинку, спорудженому в 1910-1913 рр. інженером Д. Д. Афанасьєвим за проектом архітектора О. І. фон Гогена для Дворянського і селянського поземельного банку, та є пам’яткою архітектури, однією з перлин українського архітектурного модерну кінця ХІХ – початку ХХ століття.
Зараз чимало дизайнерів і модельних агенцій проводять фотосесії, та навіть покази у бібліотеках, але саме чернігівцям і гостям міста випала унікальна можливість ввічнити спогади про важливі події свого життя фотографіями, зробленими у найкрасивішій будівлі міста, що нагадує європейські замки – головній і сучасній бібліотеці Чернігівщини – обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.