Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 12:53:50

У 2012 році побачать світ понад 20 видань авторів Чернігівщини

10.04.2012   13:39

9 квітня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів засідання комісії з питань сприяння розвиткові вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження.

Комісія заслухала інформацію управління у справах преси та інформації облдержадміністрації про виконання обласної програми «Українська книга» у 2011 році. Як зазначалося, у минулому році згідно з тематичним планом видавничої діяльності управління було видано 20 книжок місцевих авторів. На це з обласного бюджету було спрямовано й повністю освоєно 150 тисяч гривень. Усі видані книжки безкоштовно передані для комплектування суспільних фондів обласних, міських і районних бібліотек, бібліотек навчальних закладів Чернігівщини.

Члени комісії розглянули пропозиції, що надійшли до тематичного плану випуску на 2012 рік. Після обговорення із 32 рукописів авторів Чернігівщини було відібрано понад 20, які будуть видані протягом поточного року.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.