Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 15:24:13

В Городні пройшов захід "На світлофорі життя"

22.03.2016   15:01

В Городнянській центральній бібліотеці пройшов захід дещо незвичний за формою – зустріч за кавою «На світлофорі життя».

Він був присвячений 70-річчю від дня народження заслуженого журналіста України, колишнього редактора газети «Новини Городнянщини» Леоніда Михайловича Якубенка.

Вітати ювіляра в читальному залі зібралися представники влади, бувші колеги Леоніда Михайловича, друзі, рідні, представники бібліотеки та історико-краєзнавчого музею. Теплими й щирими були не тільки слова ведучої, а й виступи багатьох присутніх на заході. Кожен зі свого ракурсу характеризував Л.М. Якубенка, згадував минулі події, висловлював свої побажання імениннику.

Леонід Михайлович – людина, добре знана як у місті, у районі, так і в ближньому зарубіжжі. Більше 30 років життя він віддав районній газеті, із них 29 років був її редактором. Саме він вивів нашу газету в число найкращих районних газет. У кожному номері була і його праця, і його душа як керівника, як автора газетних публікацій. Для ювіляра звучали пісні у виконанні солістки Л. Борисовець та ансамблю народної пісні «Забава».

Захід було проведено спільно з працівниками історико-краєзнавчого музею.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини