Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 грудня, 18:48:06

Куликівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло 41-річного господаря

13.10.2015   14:22Агенцiя

12 жовтня о 16:10 до Служби порятунку "101" у Куликівському районі надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди в с. Авдіївка, що за 15 км від райцентру.

За викликом на місце події оперативно прибули сільські вогнеборці з с. Ковчин та підрозділ Державного пожежно-рятувального посту з райцентру. На той момент вогнем була охоплена майже вся будівля і вогонь перекинувся на поруч розташовану ще одну споруду господарського призначення.

Спільними діями пожежу о 16:35 локалізували, а о 17:18 остаточно ліквідували та не допустили розповсюдження вогню на житловий будинок. В ході гасіння вогнеборці виявили тіло 41-річного господаря. Ймовірною причиною пожежі послужила необережність останнього при палінні.  Вогнем майже повністю знищені обидві будівлі.

Рятувальники звертають увагу громадян на дотриманні заходів пожежної безпеки при поводженні з вогнем, а також під час паління. Не наражайте власне і життя тих хто поруч на небезпеку.

УДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини