Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:18:31

Чернігівський "Отелло" на ГогольFest

26.09.2015   10:59Агенцiя

17 вересня у Києві стартував головний мультикультурний фестиваль країни ГогольFest.

"Дегустуй завтра вже сьогодні" - так звучить головний меседж фестивалю. Його придумав беззмінний ідеолог ГогольFest Влад Троїцький. Під його керівництвом команда вже вкотре за роки свого існування освоїла новий простір - цього разу величезну територію "Експоцентру України".

"У нашої країни зараз переломний момент. Ми думаємо: куди йти і навіщо? Але розмови про політику і війну безглузді без моделювання майбутнього і без передчуття завтрашнього дня. А хто в країні може його змоделювати? Художники, звичайно. Нинішній ГогольFest - спроба подивитися, де ми будемо завтра, передчуття нормального життя ", - підсумовує Троїцький. Згідно з концепцією Влада, фестиваль має показати, що щільність культурних подій у Києві може бути не менше, ніж в будь-якій європейській столиці.
Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм не зміг залишитися осторонь такої масштабної культурної події.

Мультимедійна вистава-інсталяція «Отелло» за мотивами однойменної п’єси У.Шекспіра увійшла до театральної програми фестивалю і високо булла оцінена, як глядачами так і кураторами фестивалю. Зокрема, найвідоміший український драматург Наталія Ворожбит (куратор театральної програми), звернула увагу на незвичайну трактовку всесвітньовідомої п’єси та похвалила творчу сміливість авторів вистави.

«Отелло» - це результат роботи творчої платформи SceneLoft, що об’єднує молодих прогресивних митців. Прем’єра відбулася минулого сезону.

Режисер-постановник – Світлана Бунзяк
Ролі виконують:
Отелло – Микола Пономаренко
Яго – Дмитро Обєдніков

Це, насамперед, фестивальна робота, яка повинна стати своєрідним містком між Україною та Європою для якнайшвидшої інтеграції у світовий культурний простір.

Нагадаємо, що на ГогольFest також побували актори Чернігівського молодіжного театру. Вони презентували глядачам фестивалю виставу "Емігрант".

cult.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».