Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 14:23:18

Чернігівський "Отелло" на ГогольFest

26.09.2015   10:59Агенцiя

17 вересня у Києві стартував головний мультикультурний фестиваль країни ГогольFest.

"Дегустуй завтра вже сьогодні" - так звучить головний меседж фестивалю. Його придумав беззмінний ідеолог ГогольFest Влад Троїцький. Під його керівництвом команда вже вкотре за роки свого існування освоїла новий простір - цього разу величезну територію "Експоцентру України".

"У нашої країни зараз переломний момент. Ми думаємо: куди йти і навіщо? Але розмови про політику і війну безглузді без моделювання майбутнього і без передчуття завтрашнього дня. А хто в країні може його змоделювати? Художники, звичайно. Нинішній ГогольFest - спроба подивитися, де ми будемо завтра, передчуття нормального життя ", - підсумовує Троїцький. Згідно з концепцією Влада, фестиваль має показати, що щільність культурних подій у Києві може бути не менше, ніж в будь-якій європейській столиці.
Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм не зміг залишитися осторонь такої масштабної культурної події.

Мультимедійна вистава-інсталяція «Отелло» за мотивами однойменної п’єси У.Шекспіра увійшла до театральної програми фестивалю і високо булла оцінена, як глядачами так і кураторами фестивалю. Зокрема, найвідоміший український драматург Наталія Ворожбит (куратор театральної програми), звернула увагу на незвичайну трактовку всесвітньовідомої п’єси та похвалила творчу сміливість авторів вистави.

«Отелло» - це результат роботи творчої платформи SceneLoft, що об’єднує молодих прогресивних митців. Прем’єра відбулася минулого сезону.

Режисер-постановник – Світлана Бунзяк
Ролі виконують:
Отелло – Микола Пономаренко
Яго – Дмитро Обєдніков

Це, насамперед, фестивальна робота, яка повинна стати своєрідним містком між Україною та Європою для якнайшвидшої інтеграції у світовий культурний простір.

Нагадаємо, що на ГогольFest також побували актори Чернігівського молодіжного театру. Вони презентували глядачам фестивалю виставу "Емігрант".

cult.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини