Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 12:00:26

Чернігівський "Отелло" на ГогольFest

26.09.2015   10:59Агенцiя

17 вересня у Києві стартував головний мультикультурний фестиваль країни ГогольFest.

"Дегустуй завтра вже сьогодні" - так звучить головний меседж фестивалю. Його придумав беззмінний ідеолог ГогольFest Влад Троїцький. Під його керівництвом команда вже вкотре за роки свого існування освоїла новий простір - цього разу величезну територію "Експоцентру України".

"У нашої країни зараз переломний момент. Ми думаємо: куди йти і навіщо? Але розмови про політику і війну безглузді без моделювання майбутнього і без передчуття завтрашнього дня. А хто в країні може його змоделювати? Художники, звичайно. Нинішній ГогольFest - спроба подивитися, де ми будемо завтра, передчуття нормального життя ", - підсумовує Троїцький. Згідно з концепцією Влада, фестиваль має показати, що щільність культурних подій у Києві може бути не менше, ніж в будь-якій європейській столиці.
Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм не зміг залишитися осторонь такої масштабної культурної події.

Мультимедійна вистава-інсталяція «Отелло» за мотивами однойменної п’єси У.Шекспіра увійшла до театральної програми фестивалю і високо булла оцінена, як глядачами так і кураторами фестивалю. Зокрема, найвідоміший український драматург Наталія Ворожбит (куратор театральної програми), звернула увагу на незвичайну трактовку всесвітньовідомої п’єси та похвалила творчу сміливість авторів вистави.

«Отелло» - це результат роботи творчої платформи SceneLoft, що об’єднує молодих прогресивних митців. Прем’єра відбулася минулого сезону.

Режисер-постановник – Світлана Бунзяк
Ролі виконують:
Отелло – Микола Пономаренко
Яго – Дмитро Обєдніков

Це, насамперед, фестивальна робота, яка повинна стати своєрідним містком між Україною та Європою для якнайшвидшої інтеграції у світовий культурний простір.

Нагадаємо, що на ГогольFest також побували актори Чернігівського молодіжного театру. Вони презентували глядачам фестивалю виставу "Емігрант".

cult.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Розкрито резонансне викрадення екскерівника

Розкрито резонансне викрадення екскерівника "Нафтогазвидобування" з вимаганням 200 млн дол США 11:15

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру п'ятьом особам, у тому числі організатору, у викраденні та катуванні екскерівника ПрАТ «Нафтогазвидобування», а на даний час народного депутата України IX скликання, а також у вимаганні грошей від його рідних (ст. 127, ст. 146, ст. 189 КК України).

Розвиток медичної інфраструктури як пріоритет для новостворених громад

Розвиток медичної інфраструктури як пріоритет для новостворених громад 10:55

У Чернігівській ОДА пройшла конференція «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров'я» за участю голови Чернігівської облдержадміністрації Анни Коваленко, т. в. о. голови Національної служби здоров'я України Андрія Віленського, директорки Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров'я України Вікторії Мілютіної, керівників громад Чернігівщини, медичних закладів області, керівників структурних підрозділів НСЗУ.

У Ніжинській громаді запрацювала робоча група з місцевого економічного розвитку

У Ніжинській громаді запрацювала робоча група з місцевого економічного розвитку 10:43

У великій залі виконавчого комітету пройшла зустріч кандидатів у члени робочої групи з місцевого економічного розвитку із програмним спеціалістом Програми «DOBRE» Наталією Сафроновою.

Програма трансформації мережі шкіл Чернігова затверджена

Програма трансформації мережі шкіл Чернігова затверджена 10:30

Програма трансформації мережі закладів загальної середньої освіти у місті Чернігові затверджена депутатами Чернігівської міської ради. Відповідне рішення прийняте на засіданні 5-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання 25 лютого.

Представники Чернігівщини взяли участь у засіданні Ради громад і територій

Представники Чернігівщини взяли участь у засіданні Ради громад і територій 10:20

У четвер, 25 лютого, в Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий» в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30» відбулося засідання Ради громад та територій.