Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 17:27:57

Черниговские актеры играли на сцене международного фестиваля "ГогольFest"

25.09.2015   10:03Агенцiя

«ГогольFest» – международный фестиваль современного искусства, который в этом году проходит в Украине уже в восьмой раз.

На нем регулярно представляют работы в таких направлениях, как кино, танец, литература, музыка, визуальное искусство, фешн-арт, театр.
На днях из Киева вернулись артисты Черниговско молодежного театра и Черниговского филармонического центра фестивалей и концертных программ. Там они представили свою программу.

Творческая платформа SceneLoft на базе Черниговского филармонического центра фестивалей и концертных программ показала на «ГогольFest–2015» мультимедийный спектакль-инсталляцию «Отелло» по мотивам одноименной пьесы Уильяма Шекспира.

Поставила ее режиссер-постановщик Светлана Бунзяк, а главные роли сыграли Николай Пономаренко и Дмитрий Обедников.

Кроме того, актеры представили спектакль по пьесе польского драматурга Славомира Мрожека «Эмигранты». Срежиссировал постановку Евгений Сидоренко.
Актер Николай Пономаренко и заслуженный артист Украины Алексей Быш со сцены рассказали зрителям историю о двух одиноких и чужих друг другу мужчинах, волей судьбы ставших соседями.

– Впечатления от фестиваля очень положительные, – говорит актер Молодежного театра Николай Бичук. – Приятно, что Влад Троицкий, главный организатор «ГогольFest», дает возможность молодым людям проявить себя, зарекомендовать, показать свои работы.

Фестиваль «ГогольFest–2015» проходит с 17 по 27 сентября на территории Национального комплекса «Экспоцентр Украины» (ВДНХ). Главный мэсседж в этом году звучит так: «Дегустируй завтра уже сегодня».

материал  подготовила Юлия Лозовая

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — актуальні дані

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — актуальні дані 13:42

У Чернігівській області тривають першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури. Днями підрядники працювали на таких об'єктах.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 1317 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 8 серпня

За тиждень на Чернігівщині виявлено 1317 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 8 серпня 13:34

За минулий тиждень групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 99 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 1317 таких предметів.

«Разом до Перемоги!»: у Коропській громаді відбувся захід згуртування

«Разом до Перемоги!»: у Коропській громаді відбувся захід згуртування 10:12

За підтримки проєкту Голос громад Чернігівщини 5 серпня в Коропі пройшов творчий та інтелектуальний патріотичний захід на базі Центру дитячої та юнацької творчості.

«Ми 41 день були відрізані від України». Інтерв’ю з Корюківським міським головою

«Ми 41 день були відрізані від України». Інтерв’ю з Корюківським міським головою 10:10

Корюківська громада на Чернігівщині однією з перших постраждала від повномасштабного російського вторгнення. Окупанти зруйнували місцеві дороги та мости, фактично ізолювавши громаду від іншої частини України.

Волонтерський проєкт

Волонтерський проєкт "Країна вільних людей" завітав до Любецької громади 10:00

5 серпня в Тарасо-Шевченківському старостинському окрузі (Любецька громада) відбулася розважально-інформаційна програма "Я - громадянин України" за ініціативи організації Крим SOS.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини