На Чернігівщині побачила світ книга про учасників АТО «Борись в ім’я честі»
Така назва документальної книги, яку презентували бібліотечні працівники Чернігівського району в райдержадміністрації до 24-ї річниці незалежності України
Україна нині переживає нелегкі часи. Сьогодні військовослужбовці на Сході України захищають свободу і незалежність нашої держави, щодня ризикуючи власним життям. Кожного дня в зоні АТО відбувається подвиг, достойний величного епосу.
Тому й постали в час смертельної небезпеки українські солдати, аби вигнати ворога зі своєї землі. Хто вони, захисники України? Яку ціну платять, виконуючи свій обов’язок?
Саме на ці питання відповідає книга «Борись в ім’я честі». Вона присвячена 376 справжнім воїнам-героям із Чернігівського району, які показали готовність відстоювати свою гідність, творити майбутнє для себе і своїх дітей.
Це розповідь про наших захисників та перша спроба зібрати й систематизувати інформацію про учасників АТО в межах Чернігівського району станом на 1 серпня 2015 року. Матеріали для книги надані учасниками АТО та членами їх сімей.
За інформацією відділу культури і туризму Чернігівської райдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.