Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 20:33:13

Сьогодні і завтра "Чернігова стародавнього". ВІДЕО

28.05.2015   10:05Агенцiя

В цьому році відзначається 300 річниця з дня освячення Катерининської церкви в обласному центрі.

«Візитівка» міста споруджена на честь героїзму козаків Чернігівського полку, проявленого під час штурму турецької фортеці Азов у 1696 році під командуванням чернігівського полковника, наказного гетьмана Якова Лизогуба. Ошатність стрункого та урочистого вигляду храму псують дощі, а на спорудження ефективної системи водозбору потрібно мінімум 1,5 млн. грн.

Знайти необхідні кошти і провести ремонтні роботи – одне з пріоритетних завдань нещодавно призначеного виконуючого обов’язки генерального директора Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній» Юрія Соболя.

У вересні до 300-річчя церкви запланована наукова конференція, за результатами якої мають випустити щорічник. До речі, питання видання збірників за два минулі роки теж стоять на порядку денному. Розпочаті в новому форматі за ініціативою Юрія Соболя в 2008 році, публікації повних доповідей з фотографіями та графічними матеріалами підтримували імідж та високий авторитет заповідника.

Водний туризм успішно розвивається останнім часом, має перспективи і велотуризм. Для зручності на території Валу розташуються велосипедні стоянки.

Наступного року — черга ремонту Спасо-Преображенського собору та продовження робіт у Будинку духовної консисторії на території Єлецького монастиря.


Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ